Kto błyszczał najjaśniej na czerwonym dywanie? 

Aleksandra Trendak 13 lutego 2023 12:30

11 lutego 2023 gwiazdy spotkały się w Londynie, aby wyróżnić najlepszych brytyjskich muzyków podczas Britt Awards. Wieczór umiliły występy nominowanego aż w czterech kategoriach Harry’ego Stylesa, Lizzo oraz rapera Stromzy’ego. Nie mogło także zabraknąć spektakularnych stylizacji! Zobaczcie kto najbardziej szokował, a kto błyszczał podczas Britt Awards 2023. 

PRZECZYTAJ O: Fenomenalne stylizacje gwiazd na rozdaniu Grammy 2023 

Najciekawsze stylizacje gwiazd z Britt Awards: Harry Styles 

Britt Awards było zdecydowanie świętem nie tylko muzyki, ale także mody. Sam Smith zrobił furorę swoim lateksowym kombinezonem marki Harri, Lizzo w błyszczącej sukience Roberta Wuna, a Salma Hayek w czarnej, seksownej kreacji z ostatniej kolekcji Alexandra McQueena. Harry Styles podczas Britt Awards był zdecydowanie jedną z gwiazd, która błyszczała najbardziej nie tylko na scenie, ale także na czerwonym dywanie. Podczas gali występował w skróconej, czerwonej cekinowej kurtce od Gucci, a statuetki przyjmował w garniturze S S Daley, który był projektu Harrisa Reeda, który we wrześniu 2022 roku został dyrektorem kreatywnym kultowego domu mody Nina Ricci. Swoim niezwykłym projektem pokazał na co stać francuski dom mody, co także opisał w swoim poście na Instagramie: 

Od 18 roku życia mieszkam w Londynie, tworząc falbaniaste bluzki, gorsety, kwiatki z materiału i flary z mojej kuchennej podłogi za pomocą moich przyjaciół jedzących do późna w McDonald’s. Moje kreacje w tamtym czasie spotkały się tylko z krytyką za bycie “zbyt kobiecym” lub “kostiumowym” - nauczyciele mówili, że powinienem skupić się na “odzieży męskiej” lub “odzieży damskiej” ... Harry Styles był moim pierwszym klientem, który przyjął zabawne, płynne i wyraziste ubrania, które tworzyłem. To, że mogę teraz tworzyć nie tylko dla własnej marki, ale także dla mojej wymarzonej marki Nina Ricci, jest dla mnie zaszczytem. Przedstawiam Harry’ego Stylesa na czerwonym dywanie Brytyjczyków w krawiectwie Niny Ricci... Mały przedsmak tego, co będzie w przyszłym tygodniu. 

Miejmy nadzieję, że marka Nina Ricci zapełni pustkę w garderobie gwiazdora po odejściu Alessandra Michele z Gucci. 

Najciekawsze stylizacje gwiazd z Britt Awards: Jessie J 

Kolejną gwiazdą, którą zrobiła prawdziwą furorę była Jessie J, która na czerwonym dywanie zaserwowała ciążową stylizację niczym Rihanna, która odważnie eksponowała jej zaokrąglony brzuch. Czerwona kreacja pochodziła z kolekcji Diora na sezon jesień-zima 2022 i była wykonana z delikatnej koronki i tiulu.  

Najciekawsze stylizacje gwiazd z Britt Awards: Ellie Goulding 

Kolejną gwiazdą, która wszystkich zaskoczyła na czerwonym dywanie była Ellie Goulding, która przeszła niezwykłą metamorfozę. Brytyjska piosenkarka zadebiutowała na scenie w 2008 roku, a teraz przygotowuje się do wydania piątego albumu “Highier Than Heaven”, który pojawi się w sklepach 24 marca. Znana ze swoich platynowych włosów artystka znacząco zmieniła swój wizerunek, gdyż porzuciła blond na rzecz ciemnego brązu. Zaprezentowała się także w odważnej stylizacji składającej się z topu przypominającego odlaną zbroję wiązaną na plecach marki, do którego dopasowała czarne spodnie i srebrną torebkę. Urodę podkreśliła mocnym, scenicznym makijażem. Także na scenie zachwyciła wszystkich swoim zwiewnym kostiumem, który pochodził od polskiej projektantki, czyli Eweliny Szymańskiej! Komplet pochodzący z najnowszej kolekcji prezentuje świeże spojrzenie, a również fantastycznie prezentował się na piosenkarce podczas występu!

Gwiazdy podczas tegorocznego Britt Awards zachwyciły niezwykłymi formami i rozwiązaniami w swoich stylizacjach. Jednak show zdecydowanie skradł Harry Styles, który nie tylko zgarnął statuetki i złożył hołd wszystkim nominowanym artystkom, ale także zaprezentował się najlepiej na czerwonym dywanie. Sprawdźcie w naszej galerii najciekawsze kreacje gwiazd z Britt Awards 2023.  

1/7
Ellie Goulding
Copyright @Getty Images
1/7

Ellie Goulding

2/7
Harry Styles
Copyright @Getty Images
2/7

Harry Styles

3/7
Salma Hayek
Copyright @Getty Images
3/7

Salma Hayek

4/7
Sam Smith
Copyright @Getty Images
4/7

Sam Smith

5/7
Georgia May Jagger
Copyright @Getty Images
5/7

Georgia May Jagger

6/7
Jessie J
Copyright @Getty Images
6/7

Jessie J

7/7
Lizzo
Copyright @Getty Images
7/7

Lizzo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…