najlepsze-stylizacje-z-instagrama-na-jesien-i-zime-2020-te-influencerki-inspiruja
Fot. Instagram
TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2020

Moda dla przyszłych mam: najpiękniejsze ciążowe stylizacje z Instagrama!

Oto najbardziej stylowe jesienne looki

Paulina Filipowicz 15 listopada 2020 14:29
najlepsze-stylizacje-z-instagrama-na-jesien-i-zime-2020-te-influencerki-inspiruja
Fot. Instagram

Coraz częściej nasz Instagramowy feed zalewają zdjęcia prezentujące ciążowe brzuszki. Znane influencerki chętnie dokumentują nie tylko doświadczenia i przeżycia, jakie towarzyszą im podczas tych wyjątkowych 9 miesięcy, ale również prezentują swoje ciążowe stylizacje. Mimo często już zaawansowanego stadium ciąży oraz natłoku obowiązków wybierają olśniewające zestawy, które zamiast ukrywać, podkreślają kształty. Wybraliśmy dla Was stylowe, jesienne looki znanych fashionistek, które już wkrótce powitają na świecie swoje pociechy!

Najlepsze ciążowe stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Pernille Teisbaek, @pernilleteisbaek

Znana redaktorka i stylistka Pernille Teisbaek lada moment spodziewa się trzeciego dziecka, jednak nie przeszkadza jej to w kreowaniu jednego z najciekawszych modowych profili w branży. Pernille jest mistrzynią łączenia klasycznej elegancji ze sportowym luzem. Jej ciążowe looki zachwycają!

Najlepsze ciążowe stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Jeanne Damas @jeannedamas

Tej francuskiej fashionistki nie trzeba nikomu przedstawiać! Jeanne Damas uosabia paryski szyk, a jej styl jest wzorem nawet dla rodowitych Francuzek. Influencerka i dyrektorka kreatywna marki Rouje wkrótce zostanie mamą, a w ciąży ubiera się zgodnie z zasadami paryskiej nonszalancji.

Najlepsze ciążowe stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Leia Sfez @leiasfez

Blogerka Leia Sfez mieszka w Paryżu z mężem i dwójką dzieci, a już wkrótce ich rodzina się powiększy. Jest nie tylko właścicielką jednego z najładniejszych apartamentów w Mieście Miłości, ale również jedną z najlepiej ubranych Francuzek.

Najlepsze ciążowe stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Viky Rader @vikyandthekid

Viky Rader to prawdziwa kobieta-rakieta! Mama dwójki dzieci, właścicielka marki kosmetycznej, agencji kreatywnej i stylistka! Niemiecka przedsiębiorczyni już wkrótce powita na świecie kolejne dziecko, a jej ciążowe looki inspirują!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.