Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Iza Grzybowska/MAKATA, Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Marcelina Zawadzka w odważnej białej stylizacji podbija Nowy Jork!

Przypomina gwiazdę z "Seksu w Wielkim Mieście"

Paulina Filipowicz 15 lutego 2020 08:59
Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Iza Grzybowska/MAKATA, Instagram

Marcelina Zawadzka jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. W tym roku gwiazda wzięła udział w New York Fashion Week - jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży mody. W trakcie Tygodnia Mody na ulicach miasta można spotkać tłumy modnie wystylizowanych modelek, redaktorek, influencerek i gwiazd, które licznie przybywają do Nowego Jorku, by podziwiać najnowsze kolekcje domów mody. Marcelina swoją amerykańską przygodą podzieliła się z fanami na Instagramie, gdzie relacjonowała pokazy, jak również udostępniała zdjęcia swoich wyjątkowych stylizacji.

Marcelina Zawadzka w białej stylizacji w Nowym Jorku

Prezenterka pojechała na Fashion Week wraz z marką kosmetyczną TRESemmé. Gwiazda uczestniczyła m.in w pokazie domu mody Oscar de la Renta, na którym zaprezentowała się w zjawiskowej złotej kreacji, którą zaprojektował polski projektant Robert Czerwik. Marcelina wzięła również udział w pokazie najnowszej kolekcji marki Serena, której założycielką jest słynna tenisistka Serena Williams! Jak na uczestniczkę Tygodnia Mody przystało, gwiazda pojawiła się w zjawiskowej stylizacji. Prezenterka pojawiła się na pokazie w białej skórzanej mini sukience, którą zestawiła z odważnymi kozakami w tym samym odcieniu. Buty pochodzą z ofert marki Epuzer. Obecnie są przecenione i kosztują 930 złotych. Do tego zmysłowego zestawu dobrała długi płaszcz ze sztucznego futra od polskiej marki Aggi. Marcelina opublikowała zdjęcie stylizacji podpisując fotografię zdaniem: "Feel like Samantha Jones". Samantha Jones to jedna z głównych bohaterek produkcji "Seks w Wielkim Mieście", która słynęła ze zmysłowych stylizacji i dobrego gustu. Trzeba przyznać, że Marcelina Zawadzka zachwyca i inspiruje swoimi odważnymi modowymi wyborami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ny 🤍🦋🤍 I feel like a butterfly here. 🤍🦋🤍

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.