Na Instagramie obserwuje ją 1,3 mln osób

Paulina Filipowicz 14 grudnia 2019 18:30

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najbardziej wpływowych polskich influencerek. Blogerka znana jest nie od wczoraj: Maffashion przez długi czas pracowała na to, by być na szczycie. Swój blog zaczęła prowadzić aż 10 lat temu! Prezentowała na nim własnoręcznie przygotowane stylizacje, fotografowane głównie przez jej przyjaciela, Łukasza Plewę. Od 2009 roku zmieniło się wiele: obecnie Julię obserwuje na Instagramie 1,3 miliona fanów i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce.

Oprócz imponującej ilości obserwujących ma na swoim koncie także liczne kontrakty reklamowe, kampanie, zaprojektowane kolekcje i występy w filmach i telewizji. Wzięła udział w szeregu kampanii reklamowych dla znanych marek, takich jak Sabrina Pilewicz, Aussie, Danone, Gatta, Oriflame czy Orange. Współpracowała z australijską marką odzieżową Black Milk Clothing, była także ambasadorką zegarków Versus by Versace i jako jedyna Polka pojawiła się w kampanii hiszpańskiej marki odzieżowej Stradivarius. Pod koniec zeszłego roku miała okazję spróbować swoich sił jako aktorka, pojawiając się na dużym ekranie w filmie "Planeta Singli 2”, gdzie wystąpiła u boku m.in. Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy.

Maffashion od 2016 roku była zaręczona z Czarkiem, a razem stanowili prawdziwą potęgę w sieci. Julia może pochwalić się imponującą liczbą prawie 1 300 000 obserwatorów na Instagramie, a kanał Jóźwika na YouTubie ma ponad 3 400 000 subskrybentów. Jednak w tym roku para postanowiła się rozstać. Poinformowali o tym sami, w specjalnie nagranym filmiku. Wyznali, że długo nosili się z tą decyzją. Tym samym zaręczyny Maffashion i Czarka zostały zerwane. Od kilku tygodniu Maffashion spotyka się jednak z nowym wybrankiem, którym jest Sebastian Fabijański. Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji, ale 32-letni aktor pojawiał się na Instagram Stories blogerki w ostatnim czasie, paparazzi przyłapali ich również wielokrotnie na romantycznych randkach.

Mimo nowej miłości blogerka w dalszym ciągu skupia się na karierze i sięga po więcej. Podczas gali festiwalu See Bloggers 2019 Kuczyńska otrzymała nagrodę Influencerki Dekady. Biorąc pod uwagę niebotyczną popularność Julki, wyróżnienie to zdaje się być w pełni zasłużone i doskonale podsumowuje trwającą 10 lat karierę Maffashion. Jak zmieniała się Julia Kuczyńska na przestrzeni lat? Zobaczcie stylizacje blogerki w naszej galerii!  

1/10
maffashion
Copyright @East News
1/10

Maffashion w 2013 roku

2/10
maffashion
Copyright @East News
2/10

Maffashion i Jessica Mercedes w 2013 roku

3/10
maffashion
Copyright @East News
3/10

Maffashion w 2013 roku

4/10
maffashion
Copyright @East News
4/10

Maffashion w 2014 roku

5/10
maffashion
Copyright @East News
5/10

Maffashion w 2015 roku

6/10
maffashion
Copyright @East News
6/10

Maffashion w 2016 roku

7/10
maffashion
Copyright @East News
7/10

Maffashion w 2016 roku

8/10
maffashion
Copyright @East News
8/10

Maffashion w 2017 roku

9/10
maffashion
Copyright @East News
9/10

Maffashion i Czarek Jóźwik w 2018 roku. Para rozstała się kilka miesięcy temu. 

10/10
maffashion
Copyright @East News
10/10

Maffashion w 2019 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.