Księżna Kate
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate wysłała ukryty przekaz do Meghan! Jej stylizacja niesie ważną wiadomość

Nawiązała do wywiadu u Oprah Winfrey!

Paulina Filipowicz 10 marca 2021 12:30
Księżna Kate
Fot. Getty Images

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni są głównym obiektem zainteresowania mediów na całym świecie. Głośny wywiad pary u Oprah Winfrey wzbudza emocje nie tylko wśród fanów brytyjskiej monarchii. W niedzielę premierę rozmowy w CBS śledziło 17,1 mln osób! Z przełomowego wywiadu dowiedzieliśmy się między innymi, że para spodziewa się córki, Harry nie rozmawia z ojcem, a Meghan Markle mierzyła się z zaburzeniami i myślami samobójczymi. Para w słynnej rozmowie zdradziła również sekrety relacji z rodziną królewską.  Teraz do wyjawionych przez Meghan słów postanowiła odnieść się Kate Middleton, która zrobiła to poprzez ukryty przekaz w stylizacji! 

Księżna Kate wysłała ukryty przekaz do Meghan Markle. Jej stylizacja niesie ważną wiadomość

Wszystko wskazuje na to, że brytyjska rodzina królewska ma zaplanowany najdrobniejszy szczegół i nic nie dzieje się u nich przez przypadek! Dowodem jest m.in. wczorajsza stylizacja księżnej Kate, którą włożyła na swój pierwszy wywiad po przełomowej rozmowie Meghan i Harryego u Oprah Winfrey. Eksperci szybko zauważyli mały, lecz ważny element jej ubioru, który kryje za sobą znaczący przekaz.

Meghan Markle wywołała burzę po tym, gdy w wywiadzie opowiedziała o łzawym incydencie między nią a szwagierką. Kate Middleton zdaje się jednak sugerować, że wszystko jest w porządku, a ich relacja jest dobra.

Księżna Kate, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Księżna Cambridge podczas rozmowy wideo w Międzynarodowy Dzień Kobiet założyła kolczyki od marki Missoma (w cenie 110 dolarów) z różowym kamieniem zwanym rodochrozytem. „Te mini obręcze zawierają różowy kryształ leczniczy skupiony na sercu, który promieniuje miłością, współczuciem i ogólnie dobrymi wibracjami” - czytamy w opisie produktu. Czy wybór biżuterii był przypadkiem, a może celowym zabiegiem, który miał nieść za sobą ukryty przekaz? Eksperci sugerują, iż najprawdopodobniej Kate w ten sposób przesłała wiadomość dla Meghan, iż nie żywi do nie urazy i pragnie pojednania.  

Księżna Kate
Fot. East News

kolczyki kate
Fot. Mat.prasowe

Księżna Kate, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.