Kate Middleton 1
Fot. Chris Jackson/Getty Images)
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate w zielonej sukni z odzysku na gali Royal Variety Performance 2021

Gdzie i kiedy księżna miała ją już na sobie?

Oscar Dąbkowski 19 listopada 2021 13:11
Kate Middleton 1
Fot. Chris Jackson/Getty Images)

Nie jest tajemnicą, że księżna Kate to nie tylko najbardziej stylowa członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, lecz także królowa recyclingu. Teraz przyszła królowa Anglików udowodniła to po raz kolejny. Księżna Cambridge i książę William pojawili się w czwartek wieczorem na gali Royal Variety Performance, która organizowana jest w Londynie już od ponad 100 lat. Jak prezentowała się książęca para? Powiedzieć, że znów zachwycili, to jak by nic nie powiedzieć!

ZOBACZ: Wielka Brytania: Jenny Packham - ulubiona projektantka księżnej Kate. Co musisz o niej wiedzieć?

Książę William i księżna Kate na gali Royal Variety Performance

Gala Royal Variety Performance organizowana jest w Londynie już od ponad wieku. Zgodnie z tradycją jej honorowymi gośćmi są przedstawiciele monarchii. I tak już od 1912 roku, kiedy to w Palace Theatre odbyła się "Royal Command Performance" z królem Jerzym V i królową Marią w loży honorowej. Wtedy monarcha zdecydował, że to wydarzenie będzie miało charakter cykliczny, a dochód z jego organizacji będzie przekazywany na rzecz Variety Artistes' Benevolent Fund (obecnie Entertainment Artistes' Benevolent Fund). Koronowane głowy pojawiają się zatem na wydarzeniu co roku. Bywali na niej już także Kate i William. Teraz książęca para dołączyła do reszty gości po raz kolejny. Nic dziwnego, że oczy wszystkich były skierowane właśnie na nich.

Kate Middleton 6
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Książę William i Kate Middleton byli gośćmi honorowymi wydarzenia. Musieli zatem pojawić się w bardzo formalnych, eleganckich strojach. William wybrał dla siebie welurową marynarkę w kolorze granatu i białą koszulę. Zwieńczeniem stylizacji była czarna mucha. Sama Kate po raz kolejny zachwyciła swoim wyborem. Przyszła królowa postawiła bowiem na długą do ziemi, cekinową kreację w kolorze butelkowej zieleni. Suknię tę zaprojektowała dla niej jej ulubiona projektantka, Jenny Packham. Wybór koloru też wydaje się nieprzypadkowy. W końcu zieleń to jedna z ulubionych barw księżnej, o czym pisaliśmy już na viva.pl.

Kate Middleton 5
Fot. Chris Jackson/Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Najpiękniejsze kreacje księżnej Kate w zieleni

Co ciekawe, księżna po raz kolejny udowodniła, że nie lubi wyrzucać starych ubrań. Zieloną suknię od Jenny Packham miała bowiem już na sobie podczas wizyty w Pakistanie, którą książęca para odbyła w 2019 roku w ramach „Royal Tour”. Księżna Kate to prawdziwa królowa recyclingu. Pytanie tylko, kiedy akurat w tej kreacji prezentowała się lepiej? W 2019 roku w Pakistanie czy teraz w stolicy Wielkiej Brytanii? Jak uważacie? 

Kate Middleton 4
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.