Księżna Kate
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Księżna Kate w kobaltowym swetrze z sieciówki w Ukraińskim Centrum Kultury

Zobaczcie, jak się komponował z jej pierścionkiem zaręczynowym

Aleksandra Frankowska 11 marca 2022 12:27
Księżna Kate
Fot. Getty Images

Sytuacja w Ukrainie wciąż jest niezwykle napięta, a gesty wsparcia płyną do obywateli ze wschodu z całego świata. W akcję pomocy włączyli się również księżna Kate oraz książę William, którzy pojawili się kilka dni temu w Ukraińskim Centrum Kultury w Londynie. Uwagę zwróciła oczywiście stylizacja Kate, jak zawsze dobrana idealnie do okazji.

ZOBACZ TEŻ: Teraz możesz używać tego samego gadżetu do włosów, co księżna Kate

Książęca para wspiera Ukrainę

Książę William i księżna Kate pojawili się w Ukraińskim Centrum Kultury, gdzie rozmawiali z wolontariuszami o aktualnej sytuacji na Ukrainie. Włączyli się również w prawdziwe działanie – segregowali produkty na miejscu zbiórki, a od siebie przywieźli również drobne upominki dla osób, które tak aktywnie włączają się w zbiórkę.

Księżna Kate w kobaltowym swetrze

Żona księcia Williama ponownie zachwyciła stylizacją. Na tę okazję wybrała proste czarne spodnie oraz kobaltowy sweter, który nawiązywał nie tylko do jednego z narodowych kolorów Ukrainy, ale również idealnie komponował się z jej zaręczynowym pierścionkiem. Jak wiemy, księżna nigdy się z nim nie rozstaje. Książęca para miała również do strojów przypięte maleńkie flagi Ukrainy, na znak solidarności z ofiarami niesłusznej wojny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tu chowają się przed światem. Tak wygląda rezydencja księcia Williama i księżnej Kate w Norfolk

Wszyscy zwrócili również uwagę na nową fryzurę Kate. Księżna wyraźnie zapuściła włosy, przyciemniła je i wyprostowała, pozostawiając jedynie podkręcone końcówki.

Cała jej stylizacja jak zwykle wyglądała casualowo i bardzo naturalnie. To jedna z jej wyjątkowych cech, które sprawiają, że nawet strojem jest w stanie dopasować się do codzienności. Jak widać, nie chce wyróżniać się z tłumu i pokazać, że jest prawdziwą współczesną królową ludzkich serc. 

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?