Królowa jak zawsze jest na bieżąco z aktualnymi trendami 

Aleksandra Trendak 12 stycznia 2023 10:30

Hiszpańska królowa Letizia jest jedną z najbardziej stylowych arystokratek na świecie. Słynie z tego, że zawsze wygląda nienagannie i pięknie, a nawet jej najbardziej kontrowersyjne kreacje wciąż są zgodne z królewskim protokołem. 6 stycznia 2023 roku królowa po raz kolejny pokazała, że aktualne trendy nie są jej obce i podczas państwowej uroczystości pokazała się w sukni w najmodniejszym kolorze tego roku, co w grudniu ogłosił Instytut Pantone. Jak się prezentowała? Podczas jakiej uroczystości miała ją na sobie? Gdzie możemy znaleźć sukienki w podobnym kolorze? 

PRZECZYTAJ O: Nadchodzące trendy w modzie vintage w 2023 roku

Królowa Letizia w sukience w najmodniejszym kolorze tego roku 

Królowa Letizia podczas corocznej Pascua Militar, zorganizowanej w pałacu królewskim 6 stycznia 2023, miała na sobie spektakularną i niezwykle modną kreację, która przyciągnęła uwagę wszystkich. Na tę uroczystość monarchini zdecydowała się na długą sukienkę o prostym kroju z koronkowymi ornamentami na dole spódnicy oraz przy dekolcie, która była w kolorze Viva Magenta, czyli kolorze roku Instytutu Pantone. Do tego królowa dodała pasujące kolorystycznie szpilki oraz złote kolczyki, które prezentowały się niezwykle elegancko, a także czarne ponczo z futerkiem przy kołnierzyku, które chroniło ją przed mrozem podczas części uroczystości, która odbywała się na zewnątrz. Ta stylizacja pokazuje, że monarchini jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi trendami i kiedy przyszła pierwsza oficjalna okazja w 2023 roku postanowiła ją uhonorować w tak piękny sposób. 

Królowa Letizia to niekwestionowana ikona mody, która nie boi się odważnych i ciekawych stylizacji. Choć tym razem jej kreacja może wydawać się dość prosta i nie aż tak spektakularna na tle tych zeszłorocznych, warto podczas tegorocznego karnawału zaczerpnąć od niej inspiracji postawić właśnie na tego typu kolor. Jest on niezwykle głęboki i nietuzinkowy, a do tego będzie pasował każdemu typowi urody, a stylizacja go z innymi odcieniami będzie bardzo prosta. Sprawdźcie w naszej galerii najciekawsze sukienki na karnawał w kolorze Viva Magenta, w którym wystąpiła królowa Letizia podczas noworocznej wojskowej parady w Madrycie.  

1/10
WAL G. 259zł
Copyright @Materiały prasowe
1/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: WAL G., cena: 259zł

2/10
Vero Moda 134zł
Copyright @Materiały prasowe
2/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Vero Moda, cena: 134zł

3/10
Trendyol 256zł
Copyright @Materiały prasowe
3/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Trendyol, cena: 256zł

4/10
WAL G. 188zł
Copyright @Materiały prasowe
4/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: WAL G., cena: 188zł

5/10
SAX35TH by Alicja Czarniecka 890zł
Copyright @Materiały prasowe
5/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: SAX35TH by Alicja Czarniecka, cena: 890zł

6/10
Roco Fashion 325zł
Copyright @Materiały prasowe
6/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Roco Fashion, cena: 325zł

7/10
Missguided Tall 111zł
Copyright @Materiały prasowe
7/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Missguided Tall, cena: 111zł

8/10
Figl 246,75zł
Copyright @Materiały prasowe
8/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Figl, cena: 246,75zł

9/10
Ciepielewska 560zł
Copyright @Materiały prasowe
9/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Ciepielewska, cena: 560zł

10/10
Bubbleroom 572zł
Copyright @Materiały prasowe
10/10

Sukienki w stylu królowej Letizii: Bubbleroom, cena: 572zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…