Kristen Stewart metamorfoza
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Kristen Stewart już tak nie wygląda! Do kampanii Chanel obcięła włosy i zmieniła ich kolor

Dzięki tej metamorfozie cały świat patrzy dziś tylko na nią

Marta Cieplak 4 października 2022 20:30
Kristen Stewart metamorfoza
Fot. Getty Images

Pokaz mody domu mody Chanel na wiosnę i lato 2023 był zwieńczeniem paryskiego tygodnia mody. Na widowni zasiadły największe gwiazdy i eksperci świata mody. Ale zanim modelki wyszły na wybieg, na ogromnych telebimach wyświetlono film z Kristen Stewart, który był swego rodzaju hołdem dla Coco Chanel. Uwagę wszystkich zwrócił fakt, że Kirsten Stewart ma na nim ciemne, krótkie włosy, a po blond kosmykach nie ma już śladu. Zresztą w takiej samej fryzurze pojawiła się na widowni. Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Pokaz kolekcji Chanel na wiosnę i lato 2023: ponadczasowa klasyka

Kristen Stewart obcięła włosy do kampanii Chanel na wiosnę 2023

W pierwszej scenie filmu widzimy Kristen Stewart wychodzącą z kina po pokazie filmu „Ostatni rok w Marienbadzie" z 1961 roku, do którego Gabrielle Chanel zaprojektowała kostiumy. Nawiązaniem do tego filmowego klasyku były nie tylko sukienki widoczne w filmie nakręconym przez słynny duet Inez & Vinoodh, ale także stroje oraz fryzury modelek, które już po chwili można było podziwiać na wybiegu. Nie zabrakło też wariantów na temat klasycznych garniturów i garsonek, a także „małych czarnych”, których prezentacja zakończyła wydarzenie, na które jak zawsze czekał świat mody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @chanelofficial

Film z Kristen Stewart promujący kolekcję na wiosnę 2023, utrzymany jest w czarno-białej stylistyce. Naszym zdaniem to bez wątpienia najpiękniejsza i najbardziej wyjątkowa kampania marki od lat. A Kirsten Stewart wygląda w niej zjawiskowo i hipnotyzująco. Aż trudno oderwać od niej wzrok.

Z osób, które mnie otaczają, ona jest najbliżej Gabrielle Chanel. Ona rozumie Chanel, rozumie ubrania. A z nią staje się one jeszcze bardziej nowoczesne, napisała w notatkach do pokazu dyrektor artystyczna Chanel, Virginie Viard.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @chanelofficial

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @chanelofficial

Metamorfoza Kristen Stewart

Kristen Stewart w tych samych, króciutkich włosach pojawiła się także na widowni pokazu Chanel, a oczy wszystkich zwrócone były na nią na długo przed premierą filmu. Aktorka przeszła bowiem niezwykłą metamorfozę. Bo blond włosach, które prezentowała jeszcze kilka tygodni temu, rzeczywiście nie ma już śladu. Zamiast nich możemy podziwiać cięcie typu mullet, w delikatnie punkowym wydaniu, które zadziornie kontrastuje z luksusowymi ubraniami Chanel.

Kristen Stewart Chanel nowe włosy
Fot. Getty Images

Za jej metamorfozę odpowiada Adir Abergel, dyrektor kreatywny marki Virtue, ekspert od cięć w tym właśnie stylu, które charakteryzują się krótką grzywką i postrzępionymi kosmykami o różnej długości. Kristen wygląda w nowej fryzurze doskonale. Aż sami mamy ochotę na takie ostre cięcie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?