julia-roberts-sukienka-z-met-gala
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Julia Roberts pokazała kreację, w której miała wystąpić na Met Gali!

Aktorka zachwyca wyglądem nawet w domu

Paulina Filipowicz 5 maja 2020 19:29
julia-roberts-sukienka-z-met-gala
Fot. Getty Images

Met Gala to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku dla branży mody. Bal otwierający wystawę w słynnym Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, według tradycji odbywa się zawsze w pierwszy poniedziałek maja. Tegoroczne wydarzenie nie było oczywiście możliwe do zorganizowania, ze względu na panującą epidemię. Na szczęście nie wszystko stracone! Słynny Met Ball częściowo odbył się na platformie YouTube, a także w mediach społecznościowych, gdzie niektóre gwiazdy zdradziły, jakie kreacje przygotowywały na ten wielki wieczór. 

Julia Roberts w wyjątkowej kreacji, którą miała założyć na Met Ball

Mimo, że Met Gala nie mogła odbyć się w normalnych warunkach, część atrakcji organizatorzy przenieśli do świata wirtualnego. Na kanale amerykańskiego Vogue'a w serwisie YouTube pojawiła się specjalna zakładka "Best of Met Gala", w której znajdziecie niepublikowane nigdy wcześniej nagrania z poprzednich edycji balu, wywiady z zaproszonymi gośćmi, a także transmisję z Anną Wintour, podczas której swoje koncerty wykonali Florence and the Machine i Virgil Abloh. Dla wszystkich fanów mody, spragnionych zjawiskowych kreacji, niektóre gwiazdy przygotowały niespodziankę, publikując zdjęcia w sukniach, w których miały przyjść na Met Galę. Nie mamy wątpliwości, że w tym roku, to Julia Roberts byłaby największą gwiazdą wieczoru!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here’s me...not going to the Met Ball tonight. #stayhome #yesyoustillhavetostayhome

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie w biało-czarnej sukni ze zmysłowym gorsetem i licznymi tiulowymi falbanami. Gwiazda zamiast pozować na schodach Metropolitan Museum of Art zrobiła to... w łazience! Julia Roberts przygotowała do fotografii scenerię niczym z filmu "Pretty Woman", pozując na tle wanny wypełnionej pianą. Trzeba przyznać, że 52-letnia aktorka zachwyca wyglądem i z biegiem lat wygląda coraz lepiej! Zdjęciem nawiązującym do stylizacji z nowojorskiej Met Gali pochwaliły się także aktorki Amanda Seyfried i Priyanka Chopra.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.