Jennifer Lopez
Fot. Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards
O tym się mówi!

Jennifer Lopez z manicure z inicjałami... Czy to przedślubne przygotowania?

Fanie nie pozostawiają złudzeń!

Aleksandra Frankowska 3 czerwca 2022 19:27
Jennifer Lopez
Fot. Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards

Jennifer Lopez swoim manicure inspiruje od dawna. Tym razem jednak zaskoczyła zdobieniem, które dla jej fanów znaczy tylko jedno. Czy w najbliższy weekend JLo wychodzi za mąż? Tylko spójrzcie, co na powstało na jej paznokciach i sami przyznajcie, że może to być zapowiedź niesamowitego wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Dwa pierścionki zaręczynowe  - jedna miłość! Tak Ben Affleck oświadczał się Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w manicure z inicjałami ukochanego

Plotki na temat rychłego ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka wciąż nie milkną. Para, która po 20 latach ponownie jest razem, a do tego jakiś czas temu znów się zaręczyła, wydaje się, że w końcu odnalazła miłość. W sieci zrobiło się tym bardziej gorąco, kiedy manicurzysta Jennifer Lopez opublikował zdjęcie jej najnowszego wzoru na paznokciach. Na serdecznych palcach widać złote zdobienia, które tworzą inicjały J i B. Cały manicure jest w kolorze nude. Wygląda spektakularnie!

Czy manicure JLo zwiastuje ślub?

Wokół zdjęcia w sieci aż zawrzało. Fani wokalistki i aktora są bowiem przekonani, że taka dekoracja na paznokciach może oznaczać tylko jedno! Najważniejszy dzień w ich życiu. A jeśli brać pod uwagę fakt, że paznokcie szybko odrastają, to powinien odbyć się już w ten weekend. Złote zdobienia cudownie komponują się z pierścionkiem zaręczynowym JLo, która inicjałami ponownie dała wyraz miłości, jaką darzy Afflecka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: GET THE LOOK: Mała czerwona w stylu Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez Ben Affleck
Fot. Getty Images

Czy to możliwe, że już w ten weekend będziemy świadkami kolejnego ślubu roku, na który fani pary czekali ponad 20 lat? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.