Jennifer Lopez
Fot. Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards
O tym się mówi!

Jennifer Lopez z manicure z inicjałami... Czy to przedślubne przygotowania?

Fanie nie pozostawiają złudzeń!

Aleksandra Frankowska 3 czerwca 2022 19:27
Jennifer Lopez
Fot. Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards

Jennifer Lopez swoim manicure inspiruje od dawna. Tym razem jednak zaskoczyła zdobieniem, które dla jej fanów znaczy tylko jedno. Czy w najbliższy weekend JLo wychodzi za mąż? Tylko spójrzcie, co na powstało na jej paznokciach i sami przyznajcie, że może to być zapowiedź niesamowitego wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Dwa pierścionki zaręczynowe  - jedna miłość! Tak Ben Affleck oświadczał się Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w manicure z inicjałami ukochanego

Plotki na temat rychłego ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka wciąż nie milkną. Para, która po 20 latach ponownie jest razem, a do tego jakiś czas temu znów się zaręczyła, wydaje się, że w końcu odnalazła miłość. W sieci zrobiło się tym bardziej gorąco, kiedy manicurzysta Jennifer Lopez opublikował zdjęcie jej najnowszego wzoru na paznokciach. Na serdecznych palcach widać złote zdobienia, które tworzą inicjały J i B. Cały manicure jest w kolorze nude. Wygląda spektakularnie!

Czy manicure JLo zwiastuje ślub?

Wokół zdjęcia w sieci aż zawrzało. Fani wokalistki i aktora są bowiem przekonani, że taka dekoracja na paznokciach może oznaczać tylko jedno! Najważniejszy dzień w ich życiu. A jeśli brać pod uwagę fakt, że paznokcie szybko odrastają, to powinien odbyć się już w ten weekend. Złote zdobienia cudownie komponują się z pierścionkiem zaręczynowym JLo, która inicjałami ponownie dała wyraz miłości, jaką darzy Afflecka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: GET THE LOOK: Mała czerwona w stylu Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez Ben Affleck
Fot. Getty Images

Czy to możliwe, że już w ten weekend będziemy świadkami kolejnego ślubu roku, na który fani pary czekali ponad 20 lat? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.