Zoe Kravitz
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Zoë Kravitz jako Catwoman w filmie The Batman! To świetna wiadomość!

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?

Redakcja VIVA! 16 października 2019 14:28
Zoe Kravitz
Fot. East News

Portal Hollywood Reporter podał informację, że w produkcji The Batman, postać Catwoman sportretuje znana m.in. z serialu Wielkie kłamstewka i filmów Mad Max: Na drodze gniewu i X-Men: Pierwsza klasa, Zoë Kravitz. Aktorka dołącza tym samym do obsady, w której znajdują się już Robert Pattinson (w tytułowej roli) oraz Jeffrey Wright (komisarz Gordon). Przypomnijmy również, że Jonah Hill negocjuje rolę jednego ze złoczyńców - Pingwina lub Riddlera. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@britishvogue

Post udostępniony przez Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Z kim wygrała  Zoë Kravitz?

Według doniesień Kravitz zostawiła w pokonanym polu takie aktorki jak Ana de Armas, Ella Balinska i Eiza González. Jedną z faworytek reżysera była też Zazie Beetz, która ostatnio pojawiła się w Jokerze; przeszkodą w jej przypadku okazały się jednak zobowiązania na planie serialu Atlanta. Co ciekawe, dla Kravitz nie będzie to pierwsza przygoda z Kobietą-Kot; w 2017 roku w animacji LEGO Batman: Film podłożyła głos tej postaci. W prywatnym życiu jest ona pasierbicą Jasona Momoi, który w DCEU wciela się w Aquamana. Co reżyser powiedział na temat filmu?

Ekscytujące jest skupienie się na opowieści, która jest dla niego bardzo osobista. Oczywiście nie tworzymy opowieści o pochodzeniu ani niczego podobnego. Tworzymy historię i próbujemy opowiedzieć historię, która jest emocjonalna. A tak naprawdę mówi o tym, że Batman jest największym detektywem na świecie, co sprawiło, że pokochałem tę postać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

love dis guy. 📸: @myleshendrik

Post udostępniony przez Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Kim jest Zoë Kravitz?

Jest córką bardzo znanego muzyka Lenny'ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet, którzy oboje mają afroamerykańskie i żydowskie pochodzenie. Kravitz deklaruje się jako świecka Żydówka. W 2007 debiutowała obok Catherine Zeta-Jones i Aarona Eckharta w komedii Życie od kuchni, jako Charlotte. W filmie Odważna (amerykańsko-austrlijski kryminał) zagrała większą rolę obok Jodie Foster. Zoë Kravitz mieszka w Nowym Jorku, na Brooklynie. W roku 2007 ukończyła szkołę Rudolf Steiner School w Nowym Jorku. W 2014 zagrała w ekranizacji Niezgodna, jako Christina. Zoë można także zobaczyć w roli Bonnie w serialu Wielkie kłamstewka. Jest również wokalistką zespołu "Lolawolf" tworzącego muzykę R&B i elektropop.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸#gusvansant

Post udostępniony przez Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.