OLIVIA NEWTON-JOHN, JOHN TRAVOLTA
Fot. East News
O tym się mówi

Kultowy outfit z filmu Grease został sprzedany na aukcji za 1,5 miliona złotych!

Olivia Newton-John wyglądała w nim zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 5 listopada 2019 14:01
OLIVIA NEWTON-JOHN, JOHN TRAVOLTA
Fot. East News

W historii filmu istnieje wiele kostiumów, które stały się kultowe od momentu pojawienia się na ekranie. Wszyscy pamiętamy Julię Roberts w czerwonej sukience, z odkrytymi ramionami w filmie Pretty Woman, czy Michelle Pfeiffer w czarnym lateksie jako Catwoman w 1992 Batman Returns. Kultowym stał się również outfit, w którym wystąpiła Olivia Newton-John, grająca postać Sandy w klasycznym Grease z 1978 roku. Kostiumy i rekwizyty ze znanych filmów, od dawna pozostają bardzo pożądanymi przedmiotami wielu majętnych osób. Nic zatem dziwnego, że na licytacjach wystawiane są historyczne kolekcje i trzeba przyznać, że osiągają ogromne sumy...

Olivia Newton-John i John Travolta
Fot. Paramount Pictures

Za ile został sprzedany outfit Sandy z filmu Grease?

Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że czarujący i niezwykle stylowy, strój motocyklowy Olivii Newton-John z Grease (buntownicza Sandy) kiedy został wystawiony na aukcję, wywołał oszałamiająco wysoką cenę aukcyjną. Według BBC, legendarny strój składający się z wąskich skórzanych spodni, topu bez ramiączek i skórzanej kurtki -  został sprzedany za kwotę 405 700 USD. To ponad 1,5 miliona złotych. Według BBC tożsamość nabywcy nie została upubliczniona. W tym samym czasie,  wystawiono także na aukcję wiele innych przedmiotów z filmu Grease. W tym oryginalny scenariusz. Łączna wartość aukcji wyniosła 2,4 miliona USD.

Olivia Newton-John
Fot. ONS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@gigihadid

Post udostępniony przez Olivia Newton-john (@therealonj)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.