finn-wolfhard-i-kyle-maclachlan-w-kampanii-sprandi
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Co łączy gwiazdorów kultowych seriali „Stranger Things” i „Twin Peaks”?

Choć Finna Wolfharda i Kyle’a MacLachlana dzielą dwa pokolenia, obaj kochają… dresy

Artykuł sponsorowany 10 marca 2022 14:17
finn-wolfhard-i-kyle-maclachlan-w-kampanii-sprandi
Fot. materiały prasowe

Tego jeszcze nie było. Aktorów z pierwszej ligi Hollywood – Finna Wolfharda i Kyle’a MacLachlana – przyłapano na pogaduszkach podczas sesji do kampanii polskiej marki.

finn-wolfhard-i-kyle-maclachlan-w-kampanii-sprandi
Fot. materiały prasowe

Idol nastolatków, Mike ze „Stranger Things”, i uwielbiany przez świat mody aktor (ostatnio na wybiegu Prady!), który zasłynął rolą agenta Dale’a Coopera w złowieszczym serialu „Twin Peaks” Davida Lyncha, zakumplowali się na planie kampanii polskiej marki. Czyżby po zdjęciach wymieniali się poradami stylizacyjnymi? W końcu obaj uwielbiają zabawę modą, a ostatnio przyłapani w outfitach polskiej marki Sprandi. Przystojniakom towarzyszy posągowa supermodelka Amber Valleta, ulubienica Versace z przełomu wieków. Nogi do nieba eksponuje w sukienkach o fasonie bluzy. Jesteśmy ciekawi co kryje się za tą współpracą i kiedy będziemy mogli oglądać jej efekty.

amber-valletta-w-kampanii-sprandi
Fot. materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.