Grająca torba Dolce & Gabbana
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Uwaga, gadżet jakiego jeszcze nie było! Dolce & Gabbana prezentują pierwszą… grającą torebkę!

Marcin Brzeziński 7 sierpnia 2016 12:45
Grająca torba Dolce & Gabbana
Fot. Materiały prasowe

Torebki w kształcie radiomagnetofonu z lat 80. nazywanego boomboxem zobaczyliśmy już na tegorocznym pokazie Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro.  Ale duet Dolce & Gabbana posunął się w tej kwestii jeszcze dalej. Ich przypominająca boombox torebka rzeczywiście gra! Można do niej mianowicie podłączyć telefon komórkowy lub odtwarzacz mp3 i słuchać głośno muzyki. Ten grający model pojawił się zarówno na pokazie męskiej kolekcji na wiosnę-lato 2017, jak i prezentacji kobiecej kolekcji Cruise 2017. Projektanci deklarują, że tworząc swoją torebkę-boombox chcieli oddać należny hołd temu zapomnianemu, ale kultowemu przedmiotowi.  

 

Grająca torba Dolce & Gabbana
Fot. Materiały prasowe

Grająca torba - boombox duetu Dolce & Gabbana.

 

Polecamy też: Najpierw Fendi w Rzymie, a teraz Dolce & Gabbana w Neapolu. Który pokaz był bardziej spektakularny?

 

Bezcenna torebka Dolce & Gabbana

Na razie nie podano jeszcze ceny tego ekstrawaganckiego gadżetu. Pokazywany jest jedynie na wystawach butików Dolce & Gabbana w Londynie, Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. W tym momencie pojawia się oczywiście pytanie, po co komu w ogóle grająca torba w kształcie boomboxa, kiedy w powszechnym użyciu są małe, przenośne głośniki? Nie ma na to logicznego wytłumaczenia. Moim zdaniem jedynym argumentem przemawiającym na rzecz pomysłu Dolce & Gabbana jest jedynie to, że boombox wydaje się zabawny i niezawodnie przykuwa spojrzenie. A poczucie humoru to rzecz zupełnie bezcenna w traktującym się ze śmiertelną powagą świecie współczesnej mody…

 

Grająca torba Dolce & Gabbana
Fot. Materiały prasowe

Grająca torebka Dolce & Gabbana z męskiej kolekcji na wiosnę-lato 2017.

 

Polecamy też: Dolce & Gabbana przeszli samych siebie! Takich okularów jeszcze nie widzieliście. Ceny? Od 5400 zł

 

Jesteście ciekawi jak działa grająca torebka Dolce & Gabbana? Zobaczcie ten film!

 

 

 

#dgdolceradiobag Bluetooth Music 🎼 and Phone 📞 @dolcegabbana @stefanogabbana 😂❤️🔝

Film zamieszczony przez użytkownika Anna Dello Russo (@anna_dello_russo)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.