O TYM JEST GŁOŚNO!

Straciła miliony! Victoria Beckham zbankrutuje

Co dalej z firmą projektantki?

Monika Katarzyna Krupska 12 maja 2018 09:51

Victoria Beckham prowadzi jedne z bardziej luksusowych butików na całym świecie. Żona Davida Beckhama co roku znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających kobiet w biznesie! Jej majątek od lat szacowany jest na miliony. W połączeniu z kontem męża suma jest wręcz niewyobrażalna!

Kredyt u męża 

Brytyjskie media donoszą, jednak o kłopotach finansowych byłej Posh Spice. Jej firma z roku na rok traci mnóstwo pieniędzy. W 2016 roku zysk w firmieVictoria Beckham był tak niski, że marka straciła 4,6 miliona funtów! Victoria chcąc ratować sytuację zapożyczyła się u swojego męża. 

W kolejnym roku sytuacja również nie była ciekawa. David musiał wspomóc żonę aż 25 milionami funtów! Ujemne wartości w firmie miały spowodować duże inwestycje w marketingu. Te musiały zostać wdrożone z uwagi na „trud handlowy w globalnym środowisku”. Pomimo wpływów od męża imperium Victorii zarobiło 8,4 miliona funtów. 

Całe szczęście pomimo ponurych liczb, biznes ma się dobrze. Firma osiągnęła swój cel, jakim było: utrzymanie pozycji luksusowej marki na rynku.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.