O TYM JEST GŁOŚNO!

Straciła miliony! Victoria Beckham zbankrutuje

Co dalej z firmą projektantki?

Monika Katarzyna Krupska 12 maja 2018 09:51

Victoria Beckham prowadzi jedne z bardziej luksusowych butików na całym świecie. Żona Davida Beckhama co roku znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających kobiet w biznesie! Jej majątek od lat szacowany jest na miliony. W połączeniu z kontem męża suma jest wręcz niewyobrażalna!

Kredyt u męża 

Brytyjskie media donoszą, jednak o kłopotach finansowych byłej Posh Spice. Jej firma z roku na rok traci mnóstwo pieniędzy. W 2016 roku zysk w firmieVictoria Beckham był tak niski, że marka straciła 4,6 miliona funtów! Victoria chcąc ratować sytuację zapożyczyła się u swojego męża. 

W kolejnym roku sytuacja również nie była ciekawa. David musiał wspomóc żonę aż 25 milionami funtów! Ujemne wartości w firmie miały spowodować duże inwestycje w marketingu. Te musiały zostać wdrożone z uwagi na „trud handlowy w globalnym środowisku”. Pomimo wpływów od męża imperium Victorii zarobiło 8,4 miliona funtów. 

Całe szczęście pomimo ponurych liczb, biznes ma się dobrze. Firma osiągnęła swój cel, jakim było: utrzymanie pozycji luksusowej marki na rynku.  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!