Co dalej z firmą projektantki?

Monika Katarzyna Krupska 12 maja 2018 09:51

Victoria Beckham prowadzi jedne z bardziej luksusowych butików na całym świecie. Żona Davida Beckhama co roku znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających kobiet w biznesie! Jej majątek od lat szacowany jest na miliony. W połączeniu z kontem męża suma jest wręcz niewyobrażalna!

Kredyt u męża 

Brytyjskie media donoszą, jednak o kłopotach finansowych byłej Posh Spice. Jej firma z roku na rok traci mnóstwo pieniędzy. W 2016 roku zysk w firmieVictoria Beckham był tak niski, że marka straciła 4,6 miliona funtów! Victoria chcąc ratować sytuację zapożyczyła się u swojego męża. 

W kolejnym roku sytuacja również nie była ciekawa. David musiał wspomóc żonę aż 25 milionami funtów! Ujemne wartości w firmie miały spowodować duże inwestycje w marketingu. Te musiały zostać wdrożone z uwagi na „trud handlowy w globalnym środowisku”. Pomimo wpływów od męża imperium Victorii zarobiło 8,4 miliona funtów. 

Całe szczęście pomimo ponurych liczb, biznes ma się dobrze. Firma osiągnęła swój cel, jakim było: utrzymanie pozycji luksusowej marki na rynku.  

1/5
Victoria Beckham
Copyright @instagram@VictoriaBeckham
1/5

Victoria Beckham zdobyła poplarność jako wokalistka zespołu Spice Girls 

2/5
Victoria Beckham
Copyright @instagram@VictoriaBeckham
2/5

Mówili na nią Posh Spice 

3/5
Victoria Beckham
Copyright @instagram@VictoriaBeckham
3/5

Zespół wspólnie grał przez 6 lat 

4/5
Victoria Beckham
Copyright @instagram@VictoriaBeckham
4/5

W 2000 roku wokalistki zadcydowały o solowych karierach 

5/5
Victoria Beckham urodziny, sekrety jej stylu
Copyright @East News
5/5

Victoria wydała dwie solowe płyty, ktore nie osiągnęły sukcesu 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.