Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Najbardziej urocza i stylowa para Tygodnia Mody w Londynie? Syn Madonny Rocco Ritchie i jego dziewczyna

mt 21 lutego 2017 07:49
Fot. Getty Images

Młodzi, pełni energii, a do tego dobrze ubrani. Rocco Ritchie, syn Madonny, i jego dziewczyna Kim Turnbull pozowali wspólnie na ściance podczas pokazu nowej kolekcji Versus Versace w Londynie. Rocco zaprezentował wzorzystą kurtkę bomber z niebieskim brokatem. Komponując ubiór, nie zrezygnował jednak ze swojego ulicznego stylu: miał na sobie czarne bojówki i czerwone sneakersy. Turnbull z kolei wybrała czarne spódnico-spodnie culotte i kurtkę Versus. Ich stylizacje były ze sobą zsynchronizowane i trzeba przyznać, że oboje wyglądali w nich naprawdę świetnie!

 

Kim i Rocco przykładają wagę do ciuchów nie tylko przy okazji pozowania na ściankach. Czy to wyjście na kawę, czy selfie na Instagrama – zawsze są dobrze i modnie ubrani, a ich stylizacje pozostają ze sobą w harmonii. Nic dziwnego, że nastolatkowie  rozczulili miłośników Versace podczas ostatniego Tygodnia Mody. Nas też!

 

Polecamy także: Jak wyglądają słynne modelki… po pracy? Oto nasz fotograficzny raport z Tygodnia Mody w Nowym Jorku!

 

Źródło: Vogue

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!