Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Najbardziej urocza i stylowa para Tygodnia Mody w Londynie? Syn Madonny Rocco Ritchie i jego dziewczyna

mt 21 lutego 2017 07:49
Fot. Getty Images

Młodzi, pełni energii, a do tego dobrze ubrani. Rocco Ritchie, syn Madonny, i jego dziewczyna Kim Turnbull pozowali wspólnie na ściance podczas pokazu nowej kolekcji Versus Versace w Londynie. Rocco zaprezentował wzorzystą kurtkę bomber z niebieskim brokatem. Komponując ubiór, nie zrezygnował jednak ze swojego ulicznego stylu: miał na sobie czarne bojówki i czerwone sneakersy. Turnbull z kolei wybrała czarne spódnico-spodnie culotte i kurtkę Versus. Ich stylizacje były ze sobą zsynchronizowane i trzeba przyznać, że oboje wyglądali w nich naprawdę świetnie!

 

Kim i Rocco przykładają wagę do ciuchów nie tylko przy okazji pozowania na ściankach. Czy to wyjście na kawę, czy selfie na Instagrama – zawsze są dobrze i modnie ubrani, a ich stylizacje pozostają ze sobą w harmonii. Nic dziwnego, że nastolatkowie  rozczulili miłośników Versace podczas ostatniego Tygodnia Mody. Nas też!

 

Polecamy także: Jak wyglądają słynne modelki… po pracy? Oto nasz fotograficzny raport z Tygodnia Mody w Nowym Jorku!

 

Źródło: Vogue

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?