Co o myślicie o jej stylizacjach?

Sabina Zięba 19 stycznia 2017 17:00

Macademian Girl bez wątpienia jest najoryginalniejszą polską blogerką modową. W pierwszej chwili uwagę zwraca nie tylko jej egzotyczna uroda, którą odziedziczyła po swoim tacie pochodzącym z Panamy, ale przede wszystkim wyszukane wyczucie stylu. Tamara Gonzalez Perea kocha ekstrawagancję i daleko jej do minimalizmu. 

Uwielbia pióra, skóry i futra, a swój gust określa jako „eklektyczny, trochę futurstyczny, bogaty, kolorowy, czasem boho”.

W wywiadzie dla portalu Nasze Miasto stwierdziła: „Na pewno nie odziedziczyłam go po mamie. Oczywiście ona jest piękną, zadbaną kobietą, która chce dobrze wyglądać, nigdy jednak nie poświęcała modzie tyle czasu co ja. Jednak mój tata, który już nie żyje, miał podobno świetny gust. Nigdy go nie poznałam, ale mama opowiadała, że on miał więcej garniturów niż ona wszystkich ubrań, butów i dodatków razem wziętych. Prawdopodobnie więc po nim odziedziczyłam tę miłość do mody”.

Na swoim blogu od lat doradza kobietom, jak znaleźć swój styl, a także inspiruje codziennymi zestawami swoimi oraz światowych ikon. W jednym z postów stwierdziła: „Ja od zawsze uwielbiam elegancję i kobiecość w stylu glamour, dlatego noszę biżuterię, błyskotki i dopasowane ubrania. Jestem energiczna i trudno mi usiedzieć w jednym miejscu, temperament podkreślam kolorami. Praca pozwala mi na dowolność w strojach, nie muszę przestrzegać zasad dress code'u. Noszę ubrania dobrej jakości, ale najważniejszy jest dla mnie dizajn: muszą mieć ciekawy kolor, krój. Lubię zwracać na siebie uwagę strojem i nie przejmuję się przesadnie krytyką”.

Zobaczcie jej najlepsze stylizacje! Może Was zainspirują?  

1/8
Copyright @East News
1/8

2/8
Copyright @East News
2/8

3/8
Copyright @Instagram
3/8

4/8
Copyright @East News
4/8

5/8
Copyright @Instagram
5/8

6/8
Copyright @East News
6/8

7/8
Copyright @Instagram
7/8

8/8
Copyright @East News
8/8

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.