STYL GWIAZD

Ikona mody Sarah Jessica Parker kończy dziś 54 lata!

Poznajcie tajniki jej niesamowitego stylu!

Marcin Brzeziński 25 marca 2018 15:00

Sarah Jessica Parker obchodzi dziś 54. urodziny. W kolejny rok może wejść pełna nadziei, bo serial produkcji HBO Rozwód, w którym zagrała główną rolę, zdoczeka się kolejnego, trzeciego sezonu. W życiu Sarah Jessica Parker to było duże wydarzenie, bo ostatni raz aktorka wystąpiła w serialu… 13 lat temu (nie licząc epizodów w Glee). Choć trudno w to uwierzyć tyle właśnie lat upłynęło od chwili, gdy zobaczyliśmy ostatni odcinek kultowego serialu Seks w wielkim mieście. I musimy stwierdzić z żalem, że nie były to lata szczególnie udane dla kariery SJP. Kontynuacje Seksu w wielkim mieście na kinowym ekranie okazały się bowiem wyłącznie produktami marketingowymi. Inne filmy, głównie komediowe, w których wystąpiła SJP zdawały się zaś potwierdzać smutną diagnozę, że jest ona aktorką jednej roli (czytaj: roli Carrie Bradshaw). Na szczęście przez ten czas jedno się nie zmieniło. Zawsze mogliśmy liczyć na bezbłędne stylizacje SJP!

Przepis na styl Sarah Jessica Parker

Przeanalizujmy zatem tajniki niesamowitego stylu SJP. Po pierwsze, składa się na niego burza kręconych loków (prostowanych tylko na wyjątkowe okazje). Po drugie, nie ma SJP bez do butów na wysokich obcasach. I to butów kosztownych. Aktorka powiedziała nawet kiedyś, że lekarz zabronił jej chodzić w… tanich butach. I pewnie, mówiąc żartem, właśnie to lekarskie zalecenie tłumaczy jej przyjaźń z Manolo Blahnikiem i fakt, że przy jego wsparciu wypuściła na rynek autorską kolekcję szpilek. Wśród niezbędnych składników stylu aktorki znajdują się również kwiaty. Jak opowiada jedna ze stylistek Seksu w wielkim mieście, Rebecca Weinberg SJP prosiła wręcz by powiększać kwietne ozdoby przy jej kostiumach. „Zaczynaliśmy od kwiatuszków, a skończyliśmy na kwietnych gigantach”, wspomina stylistka. Do loków, szpilek i kwiatów dodajmy jeszcze w telegraficznym skrócie: połyskliwe suknie od wielkich projektantów, odsłonięty brzuch, niebieskie cienie do powiek oraz szczególną skłonność gwiazdy do piór i męskich fasonów.

Ale słowa nie oddadzą w pełni tego, jak wyjątkowa była i jest SJP. Lepiej zrobią to zdjęcia w naszej galerii! Zapraszamy! A aktorce życzymy tego, by gorzka serialowa opowieść o końcu małżeństwa była dla niej radosnym początkiem nowego etapu kariery… ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.