To najpiękniejsza sesja tego roku!

Sabina Zięba 1 lutego 2018 07:30

Kendall Jenner wciąż pozostaje w czołówce najlepszych modelek! Gwiazda umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut i często współpracuje z nowymi markami. Ta sesja jednak wyróżnia się od pozostałych. Na  terenie Pomnika Narodowego, czyli Białych Piasków Nowego Meksyku, siostra Kim Kardashian zapozowała fotografce Harley Weir do najnowszej kampanii wizerunkowej na wiosnę-lato 2018 domu mody Missoni.

Modelka jest ubrana w charakterystyczne dla marki wielobarwne kreacje, które pięknie kontrastują z krajobrazem. Autorką patchworkowych płacht jest amerykańska artystka Rachel Hayes, natomiast stylizacją zajęła się Vanessa Reid. Oprócz wspaniałej sesji, zrealizowano również wideo promujące najnowszą kampanię.

Polecamy też: Kendall Jenner nową ikoną stylu? Doskonale łączy look z codziennością!
 

A co warto wiedzieć o marce Missoni?

To włoska firma, którą założono w Varese, czyli regionie powiązanym z tradycją rzemiosła, mody oraz innowacyjnności. Powstała w 1953 roku za sprawą Ottavia i Rosity Missoni. W ich kolekcjach włoska tradycja spotyka się z nowoczesnym podejściem do projektowania i oryginalnym designem, przez co podkreślają indywidualny styl.

Zobaczcie te niesamowite zdjęcia w naszej galerii!

1/11
Copyright @Materiały prasowe
1/11
3/11
Copyright @Materiały prasowe
3/11
4/11
Copyright @Materiały prasowe
4/11

5/11
Copyright @Materiały prasowe
5/11
6/11
Copyright @Materiały prasowe
6/11

10/11
Copyright @Materiały prasowe
10/11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.