ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie Kendall Jenner w barwnej kampanii Missoni

To najpiękniejsza sesja tego roku!

Sabina Zięba 1 lutego 2018 07:30

Kendall Jenner wciąż pozostaje w czołówce najlepszych modelek! Gwiazda umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut i często współpracuje z nowymi markami. Ta sesja jednak wyróżnia się od pozostałych. Na  terenie Pomnika Narodowego, czyli Białych Piasków Nowego Meksyku, siostra Kim Kardashian zapozowała fotografce Harley Weir do najnowszej kampanii wizerunkowej na wiosnę-lato 2018 domu mody Missoni.

Modelka jest ubrana w charakterystyczne dla marki wielobarwne kreacje, które pięknie kontrastują z krajobrazem. Autorką patchworkowych płacht jest amerykańska artystka Rachel Hayes, natomiast stylizacją zajęła się Vanessa Reid. Oprócz wspaniałej sesji, zrealizowano również wideo promujące najnowszą kampanię.

Polecamy też: Kendall Jenner nową ikoną stylu? Doskonale łączy look z codziennością!
 

A co warto wiedzieć o marce Missoni?

To włoska firma, którą założono w Varese, czyli regionie powiązanym z tradycją rzemiosła, mody oraz innowacyjnności. Powstała w 1953 roku za sprawą Ottavia i Rosity Missoni. W ich kolekcjach włoska tradycja spotyka się z nowoczesnym podejściem do projektowania i oryginalnym designem, przez co podkreślają indywidualny styl.

Zobaczcie te niesamowite zdjęcia w naszej galerii!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?