To najpiękniejsza sesja tego roku!

Sabina Zięba 1 lutego 2018 07:30

Kendall Jenner wciąż pozostaje w czołówce najlepszych modelek! Gwiazda umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut i często współpracuje z nowymi markami. Ta sesja jednak wyróżnia się od pozostałych. Na  terenie Pomnika Narodowego, czyli Białych Piasków Nowego Meksyku, siostra Kim Kardashian zapozowała fotografce Harley Weir do najnowszej kampanii wizerunkowej na wiosnę-lato 2018 domu mody Missoni.

Modelka jest ubrana w charakterystyczne dla marki wielobarwne kreacje, które pięknie kontrastują z krajobrazem. Autorką patchworkowych płacht jest amerykańska artystka Rachel Hayes, natomiast stylizacją zajęła się Vanessa Reid. Oprócz wspaniałej sesji, zrealizowano również wideo promujące najnowszą kampanię.

Polecamy też: Kendall Jenner nową ikoną stylu? Doskonale łączy look z codziennością!
 

A co warto wiedzieć o marce Missoni?

To włoska firma, którą założono w Varese, czyli regionie powiązanym z tradycją rzemiosła, mody oraz innowacyjnności. Powstała w 1953 roku za sprawą Ottavia i Rosity Missoni. W ich kolekcjach włoska tradycja spotyka się z nowoczesnym podejściem do projektowania i oryginalnym designem, przez co podkreślają indywidualny styl.

Zobaczcie te niesamowite zdjęcia w naszej galerii!

1/11
Copyright @Materiały prasowe
1/11
3/11
Copyright @Materiały prasowe
3/11
4/11
Copyright @Materiały prasowe
4/11

5/11
Copyright @Materiały prasowe
5/11
6/11
Copyright @Materiały prasowe
6/11

10/11
Copyright @Materiały prasowe
10/11

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.