Katarzyna-Figura-2020-Festiwal-Filmowy-Wenecja
Fot. East News
Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Katarzyna Figura zaskakuje kreacją na Festiwalu Filmowym w Wenecji 2020!

Jak wygląda na czerwonym dywanie?

Redakcja VIVA! 8 września 2020 12:31
Katarzyna-Figura-2020-Festiwal-Filmowy-Wenecja
Fot. East News

Katarzyna Figura to bezwzględnie ikona polskiego filmu, miło widzieć ją w formie, pojawiającą się na międzynarodowych konkursach filmowych. Wczoraj można było podziwiać Katarzynę Figurę na Festiwalu Filmowym w Wenecji 2020, wraz z czołówką przedstawicieli polskiej sceny filmowej tj. Małgorzatą Szumowską, Weroniką Rosati czy Mają Ostaszewską. Polki wyglądały naprawdę zjawiskowo! Zobaczcie galerię.

Co się dzieje z Katarzyną Figurą w 2020?

Odkąd 58-letniej aktorce udało się uregulować sprawy prywatne, skupiła się aktywnie na życiu zawodowym. W efekcie w 2021 roku będziemy mogli zobaczyć ją w Dziewczynach z Dubaju, a w poniedziałek premierę miał najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, w którym obok Mai Ostaszewskiej czy Agaty Kuleszy wystąpiła także Katarzyna Figura. Podczas Festiwalu w Wenecji aktorka miała na sobie piękną suknię w odcieniach czerni i bieli, z wyjątkowo stylowym dekoltem. Uwagę przykuł koronkowy choker, który zdobił szyję gwiazdy. Jak Wam się podoba ta stylizacja? 

Katarzyna-Figura-Festiwal-Wenecja-2020
Fot. East News

Katarzyna-Figura-Festiwal-Wenecja-2020
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.