Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kasia Tusk nawet w domu wygląda elegancko! To zasługa klasycznych butów Chanel!

Gdzie znaleźć podobne w przystępniejszej cenie?

Redakcja VIVA! 15 kwietnia 2020 18:29
Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl, materiały prasowe

Kasia Tusk nawet w domu wygląda elegancko. Jak większość z nas Kasia Tusk spędziła święta wielkanocne w domu. Ale nawet w sytuacji przymusowego odosobnienia nie zrezygnowała z tego, co lubi najbardziej, czyli wyjątkowej stylizacji. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie widzimy ją siedzącą z dzieckiem w fotelu. Fotografii towarzyszy żartobliwy komentarz:

Gdy myślisz, że te Święta nie mogą być już bardziej pokręcone, ale w trakcie ostatnich przygotowań ktoś każe ci czytać książeczkę o pierwszej gwiazdce

Tym co nas zaciekawiło, jest stylizacja Kasi Tusk, a zwłaszcza jej buty. Popularna blogerka dodała bowiem do czarnej, wizytowej sukienki polskiej marki MLE Collection klasyczne buty na słupku francuskiego domu mody Chanel.

Kasia Tusk w klasycznych butach Chanel

Model ten wykonany jest z dwukolorowej skóry. Połączenie beżu i czerni jest wykorzystywane w produktach Chanel bardzo często, ale w przypadku butów Sling-Back wypada szczególnie efektownie. Oprócz samych zalet te nigdy niewychodzące z mody buty mają jedną jedyną wadę. A jest nią cena, bo kosztują ponad trzy tysiące złotych! Ale nic straconego! Wiemy, gdzie znaleźć równie zadowalające modele, ale w dużo przystępniejszej cenie. Zobaczcie!

Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Materiały prasowe

Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…