Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kasia Tusk nawet w domu wygląda elegancko! To zasługa klasycznych butów Chanel!

Gdzie znaleźć podobne w przystępniejszej cenie?

Redakcja VIVA! 15 kwietnia 2020 18:29
Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl, materiały prasowe

Kasia Tusk nawet w domu wygląda elegancko. Jak większość z nas Kasia Tusk spędziła święta wielkanocne w domu. Ale nawet w sytuacji przymusowego odosobnienia nie zrezygnowała z tego, co lubi najbardziej, czyli wyjątkowej stylizacji. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie widzimy ją siedzącą z dzieckiem w fotelu. Fotografii towarzyszy żartobliwy komentarz:

Gdy myślisz, że te Święta nie mogą być już bardziej pokręcone, ale w trakcie ostatnich przygotowań ktoś każe ci czytać książeczkę o pierwszej gwiazdce

Tym co nas zaciekawiło, jest stylizacja Kasi Tusk, a zwłaszcza jej buty. Popularna blogerka dodała bowiem do czarnej, wizytowej sukienki polskiej marki MLE Collection klasyczne buty na słupku francuskiego domu mody Chanel.

Kasia Tusk w klasycznych butach Chanel

Model ten wykonany jest z dwukolorowej skóry. Połączenie beżu i czerni jest wykorzystywane w produktach Chanel bardzo często, ale w przypadku butów Sling-Back wypada szczególnie efektownie. Oprócz samych zalet te nigdy niewychodzące z mody buty mają jedną jedyną wadę. A jest nią cena, bo kosztują ponad trzy tysiące złotych! Ale nic straconego! Wiemy, gdzie znaleźć równie zadowalające modele, ale w dużo przystępniejszej cenie. Zobaczcie!

Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Materiały prasowe

Kasia Tusk w butach Chanel
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.