Ze świata mody

Jak wygląda garderoba Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej?

Ta kolekcja butów robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 28 marca 2020 13:32

Kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa, wpłynęła również na pracę redakcji VIVA! Żyjemy bezpiecznie, pracujemy w domu i zachęcamy do akcji #VIVAzostańwdomu. Oczywiście przez cały czas na bieżąco śledzimy, to co dzieje się na świecie i o wszystkim Was informujemy. Rozpoczęliśmy również na naszych profilu na Instagramie, cykl spotkań online VIVA! Live, podczas których rozmawiamy z gwiazdami, odwiedzamy ich mieszkania i sprawdzamy jak spędzają czas kwarantanny. W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność rozmawiać live z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, która pokazała nam swoją niezwykłą garderobę!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Co powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska na temat swojej garderoby?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska uwielbia second handy dlatego w jej garderobie można znaleźć ogromną ilość pięknych butów, dodatków i kreacji które upolowała podczas swoich kobiecych wypraw.

Tutaj jest moja "buciarnia", wszystkie buty mam ustawione kolorami! Oczywiście nie wszystkie kupiłam w ciągu ostatnich lat. Niektóre są sprzed 18, nawet 20 lat, przywiozłam je z Paryża. Dbam o buty, które kupiłam i kocham second handy, muszę przyznać że jestem mistrzynią znajdywania oryginalnych rzeczy - mówi gwiazda

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Jakie są ulubione buty Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej?

Gwiazda przyznaje, że bardzo lubi jeden fason szpilek, dlatego ma ten sam fason we wszystkich możliwych kolorach! Ma również oryginalne modele, które są jej perełkami. Jednym z ulubionych butów Karoliny, to czarne zamszowe pantofle z paseczkiem, które mają oryginalny obcas z zielonym kamieniem, oczywiście kupiła je w second handzie. Gwiazda uwielbia buty z kreatywnymi i fantazyjnie zaprojektowanymi obcasami. Oprócz butów w garderobie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej znaleźć można również piękne ubrania. Gwiazda jest w trakcie urządzania swojego nowego mieszkania, ale pokazała nam swoje ulubione kolekcje. Oprócz sentymentalnych elementów garderoby, które gwiazda dostała od swoich przyjaciółek, w garderobie znaleźć można projekty polskich marek m.in. Łukasza Jemioła czy Marlu.

Większość osób, które mnie zna, wie że ja ciągle swoją szafę wymieniam. Nie gromadzę rzeczy, jeśli wiem że już nie będę czegoś nosić oddaję swoim przyjaciółkom lub sprzedaję! Lubię się dzielić, robić prezenty innym i dziękować im za pomoc! Dlatego często dzielę się swoimi rzeczami!

Koniecznie obejrzyjcie cały film ze spotkania z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, który dostępny jest poniżej! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.