Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
O tym się mówi

Jak teraz wygląda córka Bradleya Coopera? Mała Lea to prawdziwa fashionistka!

Lea De Seine jest naprawdę urocza!

Redakcja VIVA! 28 listopada 2019 14:31
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Lea De Seine - córka 44-letniego aktora Bradleya Coopera i modelki Iriny Shayk, urodziła się w 2017 roku. Obecnie Lea ma zatem dwa latka. Paparazzi kilkakrotnie udało się zdobyć zdjęcia Lei, ale oprócz fotografii informacje na temat córki Bradleya Coopera i Iriny Shayk nie są zbyt precyzyjne, rodzice bardzo chronią jej prywatności. Para postanowiła rozstać się w na początku tegorocznych wakacji, ale o tym, że Bradley Cooper i Irina Shayk  przechodzą kryzys było wiadomo od dawna. W ciągu kolejnych tygodni tabloidy rozpisywały się na temat ich związku, ale przede wszystkim zastanawiano się, kto będzie wychowywał małą Leę. Serwis TMZ podał wtedy, że para ustaliła pewne warunki między sobą. Nie jest to formalnie spisana umowa, ale wynik mediacji, dzięki którym doszli do porozumienia.

Bradley Cooper, córka
Fot. EAST NEWS

Irina i Bradley zdecydowali, że dla dobra dziecka będą mieszkać w tym samym mieście, a dokładnie w Nowym Jorku. Poza tym oboje postanowili, że podzielą się opieką po połowie, oczywiście biorąc pod uwagę ich pracę zawodową. Bradley Cooper i Irina Shayk byli parą od 2015 do 2019 roku. Wcześniej gwiazdor był związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku.

Bradley Cooper, córka, Lea De Seine, 27.10.2019
Fot. East News

Urocza Lea De Seine piękna dziewczynka, wyrośnie na fashionistkę?

Dziewczynka spędza bardzo dużo czasu z ojcem. Widać, że mają naprawdę świetny kontakt. Ostatnio zostali sfotografowani podczas spaceru po Nowym Jorku. Bradley Cooper zabrał córkę na siłownię, miała na sobie bardzo modną w tym sezonie, czarną kurtkę puchową z paskiem w talii. Do tego dziecięce sneakersy oraz szare legginsy. W takim wydaniu Lea wyglądała jak prawdziwa fashionistka! Czy jest podobna do Taty czy stylowej Mamy?

Bradley Cooper z córką w 2019
Fot. East News

Bradley Cooper z córką w 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.