Gigi Hadid, Bella Hadid
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Piękne siostry Gigi i Bella Hadid walczyły o tytuł najlepszej modelki świata na Fashion Awards w Londynie. A wygrała…

Marcin Brzeziński 8 grudnia 2016 09:15
Gigi Hadid, Bella Hadid
Fot. Getty Images

Gigi i Bella Hadid zmierzyły się w rywalizacji o tytuł najlepszej modelki świata na prestiżowej imprezie Fashion Awards w Londynie. A jeszcze parę dni temu, szły - jeśli można tak powiedzieć - ramię w ramię, jako pierwsze siostry w historii, na pokazie Victoria’s Secret w Paryżu. Teraz jednak międzynarodowe jury musiało zdecydować, której z nich bardziej należy się to wyróżnienie.

 

Polecamy też: Pokaz Victoria's Secret w Paryżu za nami! Ile czasu zajmuje zrobienie skrzydeł dla jednego aniołka?

 

Szczoteczka ORAL-B Pro 750 PINK

Olśniewający uśmiech jak z wybiegu? Już teraz wypróbuj szczoteczkę Oral-B za 169 PLN z darmową dostawą

 

Siła sióstr Hadid

A wybór był naprawdę trudny. Obie siostry, córki byłej modelki Yolandy van den Herik i zamożnego dewelopera Mohameda Hadida pojawiły się w zeszłych sezonach na wybiegach największych światowych domów mody. Brały też udział w kampaniach reklamowych takich marek jak Ralph Lauren, Marc Jacobs, Balmain czy Dior. Obie posiadają również trudne do wyobrażenia liczby fanów w mediach społecznościowych. A nawet ich życie uczuciowe jest równie interesujące. Gigi spotyka się z Zaynem Malikiem (kiedyś One Direction), zaś Bella rozstała się właśnie z Ablem Tesfayem znanym jako The Weeknd.

 

Gigi Hadid,  Bella Hadid
Fot. East News

Gigi i Bella Hadid na pokazie Victoria’s Secret w Paryżu.

 

Polecamy też: Gigi Hadid zaprojektowała kolekcję butów dla marki Stuart Weitzman! A zrobiła to w szczytnym celu!

 

A zwyciężczynią jest…

Jury jednak podjęło decyzję. I nagrodę International Model of the Year 2016 z rąk samej Donatelli Versace otrzymała… o rok starsza z sióstr, a więc 21-letnia Gigi Hadid. Może był to wyraz uznania dla kolekcji, którą zaprojektowała w tym roku dla Tommy’ego Hilfigera, a która okazała się dużym komercyjnym sukcesem? Kto to wie! Grunt, że Gigi Hadid była szczęśliwa. A jej siostra też zbytnio nie rozpaczała. Najważniejsze przecież, że nagrody nie dostała… Kendall Jenner!

 

Gigi Hadid, Donatella Versace
Fot. Getty Images

Gigi Hadid i Donatelli Versace na Fashion Awards w Londynie.

 

Polecamy też: Oto najlepiej zarabiające modelki w 2016 roku! Czy znalazła się wśród nich jakaś Polka?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?