Wiemy jak odtworzyć ten look!

Redakcja VIVA! 19 maja 2021 15:31

18 maja w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu Cruella. Podczas tego wyjątkowego wieczoru pojawiła się sama Emma Stone, która gra w filmie główną rolę. Aktorka zachwyciła swoją elegancką, ale bardzo nowoczesną stylizacją. Miała na sobie czarny garnitur, białą bluzkę wiązaną w okolicy szyi, przepiękną czerwoną kopertówkę oraz niesamowitą biżuterię, która dopełniała całość stylizacji. Emma Stone wyglądała naprawdę zjawiskowo. Postanowiliśmy odtworzyć tę wyjątkową stylizację, to świetny zestaw na pewno przyda Wam się taka inspiracja. W tego typu outfitach możecie spokojnie pojawić się podczas ważnej rodzinnej kolacji, czy spotkaniu biznesowym. Jest uniwersalna, stylowa i bardzo elegancka. Jeśli dodacie do tego czerwoną pomadkę, zrobi się zmysłowo i kobieco.

O czym jest film Cruella z Emmą Stone 2021

Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja Cruelli rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara Emmę Thompson ("Howards End", "Rozważna i romantyczna"). Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

Zobacz także: Emma Stone jako śmiertelny wróg 101 dalmatyńczyków!

1/6
czarny żakiet na wiosnę
Copyright @mat.prasowe
1/6

Piękna czarna dwurzędowa marynarka, idealnie sprawdzi się tej wiosny! Ta pochodzi ze sklepu silkymood.com

2/6
czarne spodnie do żakietu
Copyright @mat.prasowe
2/6

Do czarnej marynarki koniecznie spodnie garniturowe.

3/6
biała bluzka wiązana pod szyją
Copyright @mat.prasowe
3/6

Wracają białe bluzki wiązane przy szyi. Znajdziesz je w sieciówkach lub sklepie internetowym.

4/6
czerwona kopertówka ze złotem
Copyright @mat.prasowe
4/6

Na dodatek koniecznie czerwona kopertówka z elementami złota. Ta pochodzi z kolekcji Kazar.

5/6
eleganckie złote kolczyki na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
5/6

I oczywiście złote kolczyki najlepiej od polskiej projektantki Wioli Wołczyńskiej.

6/6
stylizacja Emma Stone Cruella premiera
Copyright @East News
6/6

Ten outfit sprawdzi doskonale podczas ważnych imprez i spotkań.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.