Charlize Theron 2019
Fot. East News
Stylizacja dnia

Charlize Theron w krótkich włosach i pięknej marynarce!

Czy orange style wraca do łask?

Redakcja VIVA! 25 września 2019 18:15
Charlize Theron 2019
Fot. East News

Charlize Theron to przykład, że kobieta nawet po 44 roku życia może wyglądać pięknie, stylowo i bardzo nowocześnie. Od kiedy Charlize zdecydowała się na ostre cięcie i wróciła do bardzo krótkich włosów, jesteśmy pod wielkim wrażeniem jej nowego looku. Pod koniec sierpnia Charlize postanowiła zmienić fryzurę, w tym celu skorzystała z uprzejmości fryzjerki Adir Abergel oraz Jonny Eagland, a także znanej kolorystki Shannon Gallacher. Efekt jest naprawdę zjawiskowy! Fryzura inspirowana była stylem lat 90. oraz sławnym cięciem, które miała modelka Linda Evangelista. Charlize uwielbia również thriller z 1992 roku Single White Female (Sublokatorka), który był dla niej równie ważną inspiracją. To właśnie w tym filmie aktorka Brigdet Fonda (Allison) ma taką fryzurę! Mamy wrażenie, że obojętnie co Charlize włoży teraz na siebie wygląda jak milion dolarów.

Charlize Theron w organe jacket 2019
Fot. East News

Zachwyciła nas pomarańczowa marynarka, którą aktorka zestawiła z czarnymi spodniami oraz prostym topem basic. Klasyczne czarne szpilki stanowiły dopełnienie stylizacji. Trzeba przyznać, że Charlize nawet na co dzień potrafi zaskoczyć lookiem, który zwala z nóg. Czy włożyłybyście taką marynarkę?

Charlize Theron w organe jacket 2019Charlize Theron w organe jacket 2019
Fot. East News
 

Charlize Theron w organe jacket 2019Charlize Theron w organe jacket 2019
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!