Nowa kolekcja Ivy Park Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce
ZE ŚWIATA MODY

Beyoncé przedstawia nową kolekcję Ivy Park! Czy odniesie większy sukces niż projekty Rihanny?

Marcin Brzeziński 30 września 2016 15:00
Nowa kolekcja Ivy Park Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce

Gdy pisze się o Beyoncé Giselle Knowles do głowy równie często jak słowa przychodzą liczby. Nic dziwnego. Piosenkarka sprzedała do tej pory grubo ponad 100 milionów płyt. Co dwanaście miesięcy zarabia zarabia około 85 milionów dolarów. Muzyka zapewnia tylko część jej dochodów. Beyoncé występuje w reklamach, gra w filmach, firmuje swoim nazwiskiem perfumy, projektuje ubrania. Ostatnio projektuje ich nawet coraz więcej! Właśnie do sklepów trafiła kolekcja ubrań sportowych marki Ivy Park (swą nazwę zawdzięcza oczywiście córce wokalistki Blue Ivy) na jesień i zimę 2016-2017. I jak zwykle u Beyoncé łączy się w niej kobiecość i dodające ubraniom charakteru zapożyczenia z męskiej garderoby. W filmie reklamującym kolekcję wystąpili zaś… Beyoncé, Jay Z, Blue Ivy i matka piosenkarki Tina Knowles. Ale równie ważny co obraz jest w tym przypadku tekst. W inspirującym przesłaniu gwiazda mówi do swoich fanek m.in.: „Kiedy już mam się poddać, wyobrażam sobie kogoś, kogo kocham ponad wszystko. To odsuwa ode mnie ból i… wtedy znajduję miłość”. Przyznajmy, że mało kto reklamuje w ten sposób ubrania! Nową kolekcję Ivy Park można kupić m.in. w sklepach internetowych Topshop, Zalando i Net-a-Porter.

 

Nowa kolekcja Ivy Park Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce

Beyoncé w reklamie nowej kolekcji marki  Ivy Park.

 

Polecamy też: Beyoncé zaprojektowała sportową kolekcję. Obiecuje, że będzie dobrze wyglądać na każdej figurze. Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobaczcie film reklamujący kolekcję!

 

 

 

Polecamy też: Maria Antonina idzie na siłownię... przedstawiamy kolekcję Rihanny dla Pumy na wiosnę 2017

TAGI #Beyoncé

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.