Gucci
Fot. Gucci
Moda 2022

Gucci stworzyło niezwykły wellnessowy pierścionek

Ile kosztuje i gdzie można go kupić?

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2022 13:27
Gucci
Fot. Gucci

Marka Gucci ponownie zaskakuje. Tym razem we współpracy z marką Oura, tworząc pierścień wellness, pozwalający na jeszcze głębsze i lepsze poznanie samego siebie. Nowoczesna technologia sprawia, że jego posiadacze mogą otrzymywać nieodkryte do tej pory wiadomości wysyłane przez ciało. Zupełnie inna perspektywa i spojrzenie na zdrowie, do tego z elementem mody i trendów to nowość, którą swoim klientom proponuje Gucci. Jak dokładnie działa pierścień? Ile kosztuje i gdzie można go kupić?

ZOBACZ TEŻ: Gucci wypuszcza nową kolekcję, tym razem dla zwierząt! 

Czym jest pierścień wellness od Gucci?

W pierścieniu, który marka Gucci stworzyła we współpracy z Oura znajdują się specjalne czujniki, które dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii pozwalają odczytać wiele sygnałów i wiadomości, które przesyła nasze ciało. Pierścień określa fazy snu, tętno oraz harmonogram pory snu, czas relaksu, sportu, ruchu i odpoczynku. Spersonalizowana analiza pozwala na poznanie swojego organizmu z zupełnie innej perspektywy. Mierzy temperaturę i poziom stresu w ciągu dnia w konkretnych sytuacjach.

Pierścień wellness od Gucci to nie tylko zebrane dane, ale również indywidualne podpowiedzi, jak interpretować sygnały wysyłane przez ciało. To swego rodzaju przewodnik duchowy i zdrowotny, który wpływa na polepszenie samopoczucia każdego dnia.

Gucci Oura Ring wykonany jest z tytanu pokrytego czarną powłoką. Posiada też eleganckie złote logo Gucci, wykończone 18-karatowym złotem.

ZOBACZ TEŻ: Harry Styles zaprojektował kolekcję ubrań z domem mody Gucci

Gdzie można kupić pierścień wellness od Gucci?

Wszyscy Ci, którzy marzą o tym, aby odczytywać sygnały ze swojego ciała poprzez pierścień, mogą mieć go na własność. Jego cena wyjściowa to 950 dolarów, a więc około 4500 zł. Aby kupić pierścień, należy skontaktować się z doradcą klienta Gucci poprzez stronę internetową. Wówczas wyznaczone zostanie indywidualne spotkanie na omówienie oferty, ceny i podjęcie decyzji o kupnie pierścienia. 

Gucci
Fot. Gucci

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…