Gucci Harry Styles mn
Fot. Theo Wargo/WireImage/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Harry Styles zaprojektował kolekcję ubrań z domem mody Gucci

HA HA HA, bo tak się nazywa, nawiązuje stylem do lat 70.

Aleksandra Trendak 22 czerwca 2022 15:30
Gucci Harry Styles mn
Fot. Theo Wargo/WireImage/Getty Images

Harry Styles zyskał sławę jako członek zespołu One Direction, a po rozpadzie boysbandu zrobił niezwykłą karierę solową. Na swoim koncie ma już trzy płyty, które odnoszą sukcesy, a jego ostatnie występy na Coachelli przejdą do historii jako jedne z najlepszych w historii festiwalu. O tym, że Harry uwielbia bawić się modą wiadomo od dawna – koronki, cekiny i żywe kolory to zaledwie ułamek elementów strojów, które gwiazdor wybiera nie tylko na scenę, ale i na co dzień. Dlatego news ogłoszony przez Alessandro Michele, dyrektora kreatywnego marki Gucci, o tym, że już niedługo będzie można zobaczyć efekty współpracy włoskiego domu mody z Harrym Stylesem, wywołał ogromne poruszenie wśród fanów i pasjonatów mody. Co będzie wchodziło w skład kolekcji? Co oznacza nazwa “HA HA HA”? Na wszystkie najważniejsze pytania odpowiadamy poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Nietypowa nowość od Gucci. Kultowy dom mody wypuszcza limitowany i luksusowy napój zamknięty w eleganckiej butelce

Harry Styles x Gucci 

Niezwykła przyjaźń z dyrektorem kreatywnym Gucci, Alessandro Michele, a Harrym Stylesem zaowocowała najnowszą kolekcją o enigmatycznej nazwie “HA HA HA”. Co oznacza? Pochodzi od połączenia inicjałów imion obu panów: Harry i Alessandro, ale nawiązuje też do emotki, którą przyjaciele od lat kończą swoje wiadomości. Marka w specjalnym komunikacie prasowym mówi, że „kolekcja została zaprojektowana jako zwiastun nowych wizji piękna, stworzona w oparciu o wyzwalające kody, które eliminują rytualne zawiłości kolekcji mody”. Jej celem jest na nowo zdefiniować męskość i poddać w wątpliwość wszystkie idee i wyobrażenia o tym, jak mężczyzna powinien wyglądać, co mu wolno nosić, a czego nie.

W skład kolekcji wchodzą kurtki, koszule z perłowymi guzikami, dwurzędowe płaszcze, spodnie i rozszerzane spodnie – wszystko utrzymane w stylistyce lat 70. i boho wymieszanego ze wzorami inspirowanymi brytyjskim, męskim krawiectwem. W kolekcji można znaleźć także piżamy z nadrukami, koszule do gry w kręgle i płaszcze z kapturami. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych akcesoriów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @gucci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @gucci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @gucci

Alessandro Michele i Harry Styles znają się od 2015 roku, kiedy Michele zaczynał pracę jako dyrektor kreatywny Gucci, a Harry był po premierze swojego pierwszego solowego albumu „Harry Styles” i po ogromnym sukcesie promującej go piosenki „Sign of the Times”. Kolekcja „HA HA HA” ma być formą ukoronowania i upamiętnienia tych siedmiu lat przyjaźni. Niestety ubrania i akcesoria będą dostępne w sklepach i na stornie internetowej dopiero w październiku. Skusicie się na któryś produkt?  

Alessandro Michele Harry Styles
Fot. Theo Wargo/WireImage/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.