Valentino
Fot. Donato Sardella/Getty Images for Valentino
O tym się mówi!

Dom mody Valentino stworzył bluzę dla zaszczepionych!

Jej cena jest oszałamiająca!

Aleksandra Frankowska 27 września 2021 13:27
Valentino
Fot. Donato Sardella/Getty Images for Valentino

Sezon szczepienny na świecie trwa. Do akcji włączył się tym razem dom mody Valentino, produkując czarne bluzy z czerwonym napisem Vaccinated, co dosłownie oznacza Zaszczepiony. Liczba bluz jest ograniczona, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz UNICEF. Cena, za jaką można ją kupić jest jednak bardzo wysoka!

Czytaj też: Lady Gaga pokazała niesamowity basen w swojej rezydencji wartej miliony!

Valentino stworzył bluzę dla zaszczepionych

Dyrektor kreatywny domu mody Valentino Piepaolo Piccioli tuż po otrzymaniu drugiej dawki szczepienia umieścił na swoim Instagramie zdjęcie w bluzie z literą V. W takiej samej bluzie niebawem pokazała się w sieci również Lady Gaga – otrzymała ją ona w prezencie od projektanta, jednak stworzyła ją mało znana w Los Angeles firma odzieżowa Cloney. Bluza zaczęła cieszyć się takim zainteresowaniem, że Valentino połączyło siły z marką Cloney , aby stworzyć coś wyjątkowego.

Zobacz też: Lady Gaga już tak nie wygląda! Nowy kolor włosów zmienił ją nie do poznania!

Od 23 września bluzy są już w sprzedaży. Można je nabyć w cenie 690 dolarów, czyli około 2700 zł. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz UNICEF, organizacji, która prowadzi globalny program COVAX, mający na celu rozwój produkcji, dostęp do szczepionek oraz testów na COVID-19.

Zaszczepienie się stało się najskuteczniejszym sposobem na walkę z globalną pandemią, a także wyrazem szacunku wobec innych i odpowiedzialności społecznej. Nie można chować się za koncepcją wolności podejmując decyzję o rezygnacji ze szczepienia się. Oczywiście wolność powinna być chroniona i wszyscy powinniśmy o nią walczyć, ale przy tym szanując również innych. Niestety nie wszystkie kraje mają taki sam dostęp do szczepionek przeciwko COVID-19. Dzięki tej współpracy Valentino wspiera UNICEF w dostarczeniu ratujących życie szczepionek - powiedział w oświadczeniu cytowanym przez "Forbes" Pierpaolo Piccioli.

Jak Wam się podoba bluza Valentino? Myślicie, że poza Lady Gagą już wkrótce zobaczymy w niej kolejne gwiazdy wspieracjące akcję szczepienia przeciwko COVID-19? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.