lady-gaga-dom-z-basenem-i-ogrod-jak-wyglada-wielka-rezydencja-co-jest-w-ogrodzie
Fot. Getty Images, East News
domy gwiazd

Lady Gaga pokazała niesamowity basen w swojej rezydencji wartej miliony!

Na takie luksusy nie wszystkie gwiazdy mogą sobie pozwolić!

Redakcja VIVA! 20 czerwca 2020 17:30
lady-gaga-dom-z-basenem-i-ogrod-jak-wyglada-wielka-rezydencja-co-jest-w-ogrodzie
Fot. Getty Images, East News

Warta ponad 22 miliony dolarów posiadłość Lady Gagi w Malibu to rezydencja idealna. Na terenie posiadłości znajduje się nawet stajnia dla ośmiu koni. Kiedy Gaga kupiła nieruchomość w 2014 roku, ujawniono, że tzw. infinity pool (basen „bez krawędzi”) na terenie posiadłości wypełniony jest… wodą morską z dodatkowo wydzieloną strefą jacuzzi, a widok z basenu rozciąga się na Ocean Spokojny. Do tej pory jednak nikomu ze „zwykłych śmiertelników” nie udało się zobaczyć basenu inaczej niż lotu ptaka (dostępne są zdjęcia posiadłości, wykonane z powietrza).

Lady Gaga pokazała basen w swojej rezydencji

Gwiazda zapozowała do zdjęcia obok basenu, które opublikowała następnie na swoim koncie na Instagramie. W komentarzu do posta napisała: „Myśląc o świecie i wysyłając miłość. Chodzę w kółko i czasami zastanawiam się nad tym, co chcę powiedzieć. Chcę powiedzieć, że Was kocham”.
 Wspaniała posiadłość Lady Gagi w Malibu


Oprócz basenu na  działce, która zajmuje powierzchnię ponad 24 000 metrów kwadratowych znajdują się domek dla gości, boisko do koszykówki, kuchnia, kilka przestrzeni jadalnych na świeżym powietrzu oraz wspomniane wcześniej stajnia. Jeśli chodzi o wnętrze rezydencji, to Lady Gaga ma własną piwniczkę z winami, kino domowe, bar i kręgielnię inspirowaną stylem lat 60. XX wieku.

Dom pokazany został w filmie dokumentalnym produkcji Netflix na temat życia Lady Gagi „Gaga: Five Foot Two”. Podobno to właśnie tu, w rezydencji w Malibu Bradley Cooper zaproponował piosenkarce rolę w „A Star Is Born”.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.