lady-gaga-dom-z-basenem-i-ogrod-jak-wyglada-wielka-rezydencja-co-jest-w-ogrodzie
Fot. Getty Images, East News
domy gwiazd

Lady Gaga pokazała niesamowity basen w swojej rezydencji wartej miliony!

Na takie luksusy nie wszystkie gwiazdy mogą sobie pozwolić!

Redakcja VIVA! 28 marca 2021 15:27
lady-gaga-dom-z-basenem-i-ogrod-jak-wyglada-wielka-rezydencja-co-jest-w-ogrodzie
Fot. Getty Images, East News

Warta ponad 22 miliony dolarów posiadłość Lady Gagi w Malibu to rezydencja idealna. Na terenie posiadłości znajduje się nawet stajnia dla ośmiu koni. Kiedy Gaga kupiła nieruchomość w 2014 roku, ujawniono, że tzw. infinity pool (basen „bez krawędzi”) na terenie posiadłości wypełniony jest… wodą morską z dodatkowo wydzieloną strefą jacuzzi, a widok z basenu rozciąga się na Ocean Spokojny. Do tej pory jednak nikomu ze „zwykłych śmiertelników” nie udało się zobaczyć basenu inaczej niż lotu ptaka (dostępne są zdjęcia posiadłości, wykonane z powietrza). Gaga, która obchodzi dziś swoje 35 urodziny bardzo chroni swoją prywatność, jednak na jej Instagramie można zobaczyć odrobinę wnętrz z jej przepięknego domu.

Zobacz też: Pałac dla psów Paris Hilton, kręgielnia Lady Gagi, a może basen z rekinami…

Lady Gaga pokazała basen w swojej rezydencji

Gwiazda zapozowała do zdjęcia obok basenu, które opublikowała następnie na swoim koncie na Instagramie. W komentarzu do posta napisała:

Myśląc o świecie i wysyłając miłość. Chodzę w kółko i czasami zastanawiam się nad tym, co chcę powiedzieć. Chcę powiedzieć, że Was kocham.
 


Wspaniała posiadłość Lady Gagi w Malibu

Oprócz basenu na  działce, która zajmuje powierzchnię ponad 24 000 metrów kwadratowych znajdują się domek dla gości, boisko do koszykówki, kuchnia, kilka przestrzeni jadalnych na świeżym powietrzu oraz wspomniane wcześniej stajnia. Jeśli chodzi o wnętrze rezydencji, to Lady Gaga ma własną piwniczkę z winami, kino domowe, bar i kręgielnię inspirowaną stylem lat 60. XX wieku. Zachwyca też salon w kolorze kremowym i przepiękne dywany!

Dom pokazany został w filmie dokumentalnym produkcji Netflix na temat życia Lady Gagi Gaga: Five Foot Two. Podobno to właśnie tu, w rezydencji w Malibu Bradley Cooper zaproponował piosenkarce rolę w A Star Is Born. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…