Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA
O tym się mówi!

Doda w zmysłowym kombinezonie podczas Flesz Fashion Night 2021!

Stylizacją spełniła prośbę fanów!

Aleksandra Frankowska 3 września 2021 11:27
Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Wczorajsza gala Flesz Fashion Night przyciągnęła tłumy gwiazd. Niektóre z nich pozowały wraz z projektantami, inne solo, prezentując spektakularne kreacje. Doda o wydarzeniu dowiedziała się na dwie godziny przed jego rozpoczęciem, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Zapowiedziała, że nie będzie spektakularnej kreacji, jednak fani podpowiedzieli jej, w czym powinna się pojawić! Jak wyglądała Doda?

Czytaj też: Ukazały się pierwsze zdjęcia filmu "Dziewczyny z Dubaju". Internauci zszokowani

Doda w zmysłowym kombinezonie podczas Flesz Fashion Night

Wokalistka słynie z ekstrawaganckich kreacji i zamiłowania do mody. Tym razem nie miała jednak możliwości na szaleństwa, a stylizację wybrała w biegu. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, aby wyglądać absolutnie cudownie! Czy jej kobiety kombinezon to nawiązanie do nowego filmu pt. "Dziewczyny z Dubaju"?

Powiedzcie mi, w co ja mam się ubrać, jak nie mam, w co i zaznaczam, że nie mam siły, żeby się stroić i robić turbo wrażenie tym razem - zachęciła fanów pod postem.

Obserwatorzy pomogli jej w podjęciu decyzji i postawili na... małą czarną!

Zobacz również: Doda zaskakuje nową, odważną fryzurą!

Kochani, jednogłośnie wygrała jakaś mała czarna... Obiecuję, że założę coś czarnego. 

Finalnie Doda pojawiła się w dopasowanym kombinezonie w tygrysi wzór, jednak całkowicie w czarnym odcieniu, z długim rękawem. Wyglądała niczym Kobieta Kot z jednego z filmów o superbohaterach. Dotrzymała więc słowa fanów, a wszystkich olśniła stylizacją. Dobrała do niej dość gruby, złoty łańcuch oraz czarne botki na szpilce, za kostkę.

Dopasowany kombinezon perfekcyjnie podkreślił jej smukłą sylwetkę.

Jak Wam się podobała jej stylizacja? 

Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?