Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA
O tym się mówi!

Doda w zmysłowym kombinezonie podczas Flesz Fashion Night 2021!

Stylizacją spełniła prośbę fanów!

Aleksandra Frankowska 3 września 2021 11:27
Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Wczorajsza gala Flesz Fashion Night przyciągnęła tłumy gwiazd. Niektóre z nich pozowały wraz z projektantami, inne solo, prezentując spektakularne kreacje. Doda o wydarzeniu dowiedziała się na dwie godziny przed jego rozpoczęciem, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Zapowiedziała, że nie będzie spektakularnej kreacji, jednak fani podpowiedzieli jej, w czym powinna się pojawić! Jak wyglądała Doda?

Czytaj też: Ukazały się pierwsze zdjęcia filmu "Dziewczyny z Dubaju". Internauci zszokowani

Doda w zmysłowym kombinezonie podczas Flesz Fashion Night

Wokalistka słynie z ekstrawaganckich kreacji i zamiłowania do mody. Tym razem nie miała jednak możliwości na szaleństwa, a stylizację wybrała w biegu. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, aby wyglądać absolutnie cudownie! Czy jej kobiety kombinezon to nawiązanie do nowego filmu pt. "Dziewczyny z Dubaju"?

Powiedzcie mi, w co ja mam się ubrać, jak nie mam, w co i zaznaczam, że nie mam siły, żeby się stroić i robić turbo wrażenie tym razem - zachęciła fanów pod postem.

Obserwatorzy pomogli jej w podjęciu decyzji i postawili na... małą czarną!

Zobacz również: Doda zaskakuje nową, odważną fryzurą!

Kochani, jednogłośnie wygrała jakaś mała czarna... Obiecuję, że założę coś czarnego. 

Finalnie Doda pojawiła się w dopasowanym kombinezonie w tygrysi wzór, jednak całkowicie w czarnym odcieniu, z długim rękawem. Wyglądała niczym Kobieta Kot z jednego z filmów o superbohaterach. Dotrzymała więc słowa fanów, a wszystkich olśniła stylizacją. Dobrała do niej dość gruby, złoty łańcuch oraz czarne botki na szpilce, za kostkę.

Dopasowany kombinezon perfekcyjnie podkreślił jej smukłą sylwetkę.

Jak Wam się podobała jej stylizacja? 

Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Doda
Fot. fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Euzebiusz Niemiec, Michał Baranowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…