Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie marki Calvin Klein
Fot. Instagram @calvinklein
ZE ŚWIATA MODY

Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie Calvina Kleina! „Co się stało z twarzą i ramieniem Kim Kardashian?”, pytają oburzeni internauci!

Marcin Brzeziński 24 stycznia 2018 21:00
Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie marki Calvin Klein
Fot. Instagram @calvinklein

Marka Calvin Klein ujawniła właśnie swoją najnowszą reklamę bielizny z cyklu #mycalvins, której bohaterkami są przedstawicielki sławnego klanu Kardashian-Jenner. A dokładniej mówiąc na fotografiach możemy podziwiać: Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian. Premierowe zdjęcia uznanego fotografa Willy Vanderperre wywołały w oka mgnieniu duże poruszenie w sieci. Ale czy o takie zamieszanie marce Calvin Klein chodziło?

 

Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie marki Calvin Klein
Fot. Materiały prasowe

Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie marki Calvin Klein.

 

Polecamy też: Marka Calvin Klein zmienia swoje logo! Jesteście ciekawi, jak teraz będzie wyglądać?
 

 

Internauci krytykują reklamę Calvina Kleina

Internauci nie skoncentrowali się bowiem na rozważaniach, czy Kylie Jenner jest w ciąży, a zalali serwisy społecznościowe komentarzami w rodzaju „Coście zrobili z twarzą Kim Kardashian? Jest kompletnie do siebie niepodobna!”. Wiele wpisów zarzuca też marce Calvin Klein nieumiejętne użycie popularnego programu do graficznej obróbki zdjęć czyli Photoshopa. Tu oburzenie wzbudziło zwłaszcza… nienaturalnie wyglądające ramię Kim Kardashian West. Niektórzy komentujący posunęli się nawet do przypuszczeń, że żona Kanye Westa w ogóle nie była obecna na planie zdjęciowym… My zaś uważamy, że artysta tej klasy, co Willy Vanderperre nie popełniłby takich ewidentnych błędów. I może jemu i jego przyjacielowi, dyrektorowi kreatywnemu Calvina Kleina Rafowi Simonsowi o taki efekt właśnie wchodziło. Przedstawicielki klanu Kardashian-Jenner nie są przecież symbolem naturalności. I jak wielokrotnie o tym pisano, retuszują nawet swoje zdjęcia na Facebooku czy Instagramie.

 

Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie marki Calvin Klein
Fot. Materiały prasowe
Klan Kardashian-Jenner w nowej reklamie Calvina Kleina.

 

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.