Dawid Woliński uszyje suknię ślubną dla Julii Sobczyńskiej
Fot. Instagram/Dawid Woliński; Instagram/Julia Sobczyńska i Top Model
O tym się mówi

Dawid Woliński uszyje sukienkę ślubną dla Julii Sobczyńskiej, finalistki Top Model 2021

Dlaczego zdecydował się na takie gest?

Marta Cieplak 26 listopada 2021 19:30
Dawid Woliński uszyje suknię ślubną dla Julii Sobczyńskiej
Fot. Instagram/Dawid Woliński; Instagram/Julia Sobczyńska i Top Model

Dawid Woliński był jedną z niewielu osób wtajemniczonych w zaręczyny Julii Sobczyńskiej, które odbyły się tuż po finale Top Model. Tegoroczna finalistka postanowiła oświadczyć się w tym wyjątkowym dniu Judycie Milczek. Oczywiście partnerka modelki powiedziała „tak” i teraz planują wspólną przyszłość. Dawid Woliński bardzo im kibicuje i postanowił dać im wyjątkowy prezent – stroje ślubne, jakie tylko sobie wymarzą.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężka praca popłaca. Kim jest Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. edycji Top Model?

Dawid Woliński uszyje sukienkę ślubną dla Julii Sobczak i jej partnerki

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej znanych polskich projektantów mody. Od początku powstania programu Top Model jest także jurorem w polskiej edycji, a w tegorocznym finale bardzo kibicował Julii Sobczyńskiej. „Darzę Julię ogromnym szacunkiem. To jest świetna dziewczyna. Nadawałaby się idealnie, żeby wygrać nasz program, ale i nie tylko. Jest zdeterminowana do pracy, kocha to wszystko, pokochała modę i na pewno z wzajemnością” powiedział w rozmowie z portalem JastrząbPost. Dlatego też z radością przyjął jej wiadomość o zaręczynach modelki:

Wiem, że wyjadą do fajnego kraju, w którym będzie cudownie i wspaniale. Tego im życzę, dodał w rozmowie z JastrząbPost.

Co ciekawe, Dawid postanowił zrobić dziewczynom niespodziankę i dał im naprawdę wyjątkowy prezent – uszyje im stroje do ślubu! 

Mają do mnie wpaść i szyjemy sukienki, czy garnitury. Co tam będą chciały.

Jesteśmy przekonani, że dla dziewczyn to wyjątkowa propozycja i że razem z Dawidem stworzą coś wyjątkowego. Trzymamy kciuki za powodzenie w organizacji ślubu, który zapewne odbędzie się za granicą.

ZOBACZ TAKŻE: 11 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Tak wygląda jej życie!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.