Dawid Woliński uszyje suknię ślubną dla Julii Sobczyńskiej
Fot. Instagram/Dawid Woliński; Instagram/Julia Sobczyńska i Top Model
O tym się mówi

Dawid Woliński uszyje sukienkę ślubną dla Julii Sobczyńskiej, finalistki Top Model 2021

Dlaczego zdecydował się na takie gest?

Marta Cieplak 26 listopada 2021 19:30
Dawid Woliński uszyje suknię ślubną dla Julii Sobczyńskiej
Fot. Instagram/Dawid Woliński; Instagram/Julia Sobczyńska i Top Model

Dawid Woliński był jedną z niewielu osób wtajemniczonych w zaręczyny Julii Sobczyńskiej, które odbyły się tuż po finale Top Model. Tegoroczna finalistka postanowiła oświadczyć się w tym wyjątkowym dniu Judycie Milczek. Oczywiście partnerka modelki powiedziała „tak” i teraz planują wspólną przyszłość. Dawid Woliński bardzo im kibicuje i postanowił dać im wyjątkowy prezent – stroje ślubne, jakie tylko sobie wymarzą.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężka praca popłaca. Kim jest Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. edycji Top Model?

Dawid Woliński uszyje sukienkę ślubną dla Julii Sobczak i jej partnerki

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej znanych polskich projektantów mody. Od początku powstania programu Top Model jest także jurorem w polskiej edycji, a w tegorocznym finale bardzo kibicował Julii Sobczyńskiej. „Darzę Julię ogromnym szacunkiem. To jest świetna dziewczyna. Nadawałaby się idealnie, żeby wygrać nasz program, ale i nie tylko. Jest zdeterminowana do pracy, kocha to wszystko, pokochała modę i na pewno z wzajemnością” powiedział w rozmowie z portalem JastrząbPost. Dlatego też z radością przyjął jej wiadomość o zaręczynach modelki:

Wiem, że wyjadą do fajnego kraju, w którym będzie cudownie i wspaniale. Tego im życzę, dodał w rozmowie z JastrząbPost.

Co ciekawe, Dawid postanowił zrobić dziewczynom niespodziankę i dał im naprawdę wyjątkowy prezent – uszyje im stroje do ślubu! 

Mają do mnie wpaść i szyjemy sukienki, czy garnitury. Co tam będą chciały.

Jesteśmy przekonani, że dla dziewczyn to wyjątkowa propozycja i że razem z Dawidem stworzą coś wyjątkowego. Trzymamy kciuki za powodzenie w organizacji ślubu, który zapewne odbędzie się za granicą.

ZOBACZ TAKŻE: 11 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Tak wygląda jej życie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…