Dominika Wysocka TOp model
Fot. Mat. prasowe
ze świata telewizji

Ciężka praca popłaca. Kim jest Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. edycji Top Model?

Tak zapracowała na swoje zwycięstwo

Gabriela Czernecka 25 listopada 2021 08:51
Dominika Wysocka TOp model
Fot. Mat. prasowe

Finał 10. edycji Top Model już za nami. W emocjonującym finale mieliśmy okazję zobaczyć rywalizację trzech modelek: Dominiki Wysockiej, Nicole Akonchong i Julii Sobczyńskiej. Jako pierwsza z programem pożegnała się Julia Sobczyńska, a ostatecznie program wygrała Dominika Wysocka, która choć zachwycała urodą, nie była faworytką publiczności. Tak wyglądała jej droga na szczyt. Kim jest Dominika Wysocka? Poznajcie bliżej finalistkę Top Model 10.

Dominika Wysocka - kim jest zwyciężczyni Top Model 10?

To była edycja na naprawdę wysokim poziomie. Nie ma wątpliwości, że program Top Model 10 wykreował kolejne grono świetnych modeli i modelek. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. A raczej zwyciężczyni, bo do finału progamu dotarły trzy modelki: Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Wszystkie zjawiskowo piękne, ale kompletnie od siebie różne. Łączy je jedno - pasja do mody i chęć robienia kariery w świecie modelingu. Wygrać show mogła tylko jedna, ale nie ma wątpliwości, że szanse na  podbicie świata mody ma każda! Co wiemy o zwyciężczyni 10. edycji Top Model?

Zobacz: Second hand. Second life. Dominika i Nicole z "Top Model" o programie i zrównoważonej modzie

Dominka Wysocka ma 21 lat i pochodzi z Koszalina. Od pewnego czasu mieszka jednak w Warszawie. Obecnie studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnym czasie uwielbia podróżować i czytać książki. Jurorów zaskoczyła już na castingu swoim pozytywnym nastawieniem, ale i nietuzinkową osobowością. Od początku przyznawała, że moda jest jej ogromną pasją. Przed udziałem w programie próbowała swoich sił w modelingu, pracując przy kampaniach sukien ślubnych. Do udziału w programie namówił ją partner i jak widać, była to świetna decyzja. 

Dominika Wysocka - kariera w modelingu

„Słowa, które usłyszałam na bootcampie od Michała Piróga: "Model musi być jak czyste płótno". (...) Chciałabym zarabiać na życie jako modelka. Jednak największym marzeniem od zawsze było pójście w pokazie Victoria’s Secret”, mówiła w rozmowie z magazynem Glamour. Za wzór stawia sobie słynne ikony stylu takie jak Maję Malnar czy Delaney Childs. Jej marzeniem jest współpraca z domem mody Celine, Dor i Jacquemus. 

Zobacz: Musiała wyjechać z Polski, pracuje od 14. roku życia. Poznaj historię Weroniki Zoń z Top model 10

W programie Top Model początkowo uznawana była tylko za piękną dziewczynę, taką, która nada się na komercyjne sesje. Nie chciała być kojarzona jedynie z dziewczęcym wizerunkiem i mocno pracowała nad tym, by to zmienić. Z każdym odcinkiem pokazywała nową twarz.  W Fashion Week w Pradze zaliczyła dwa pokazy. Dominika Wysocka otrzymała pierwszą okładkę w magazynie Glamour, nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modeli i modelek ModelPlus. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za jej rozwój!  

Dominika Wysocka życie prywatne
Fot. Mat. prasowe

TAGI #Top Model

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.