Weronika Zoń,  Top model Złoty bilet
Fot. materiał promocyjny TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Musiała wyjechać z Polski, pracuje od 14. roku życia. Poznaj historię Weroniki Zoń z Top model 10

To ona dostała od jurorów Złoty Bilet...

Rafał Kowalski 9 września 2021 11:59
Weronika Zoń,  Top model Złoty bilet
Fot. materiał promocyjny TVN

Dziesiąta edycja Top model doczekała się dopiero dwóch wyemitowanych odcinków, a już mocno zaskoczyła. Podczas wczorajszych castingów jedna z uczestniczek otrzymała Złoty Bilet. To gwarancja przejścia od razu do najważniejszego etapu programu – Domu Modelek. Jurorzy zachwycili się 21-letnią Weroniką Zoń.

Kim jest Weronika Zoń? Złoty Bilet w Top model 10 – relacja z castingu

Gdy we wczorajszym programie Weronika Zoń weszła na wybieg, Joanna Krupa, Kasia Sokołowka, Marcin Tyszka i Dawid Woliński oniemieli. Uroda kandydatki na Top model zrobiła wrażenie na całej czwórce. Co ważne i ciekawe, równie dobrze jurorom rozmawiało się z 21-latką. „Dawno nie mieliśmy tu tak fajnej dziewczyny”, usłyszeliśmy.

Weronika przedstawiła swoją historię  i zdradziła, że ciężko trenowała, by zachwycać wyglądem sylwetki. Robiła to każdej wolnej chwili – przed pracą, po oraz w weekendy. „Przepiękna. Potrzebujemy takiej pozytywnej energii”, oceniła Joanna Krupa, a nad 21-latką wystrzelono złote confetti. To znak, że modelka otrzymała Złoty Bilet, który pozwala jej ominąć kilka etapów i od razu znaleźć się w Domu Modelek.

Czytaj także: Joanna Krupa w żałobie. Modelka zamieściła rozrywający serce wpis

Weronika Zoń,  Top model Złoty bilet
Fot. materiał promocyjny TVN

Weronika Zoń,  Top model Złoty bilet
Fot. materiał promocyjny TVN

Historia Weroniki Zoń z Top model. Rodzina, trudne dzieciństwo

Poza wyglądem i ciekawą osobowością, Weronika Zoń ujęła widzów także swoją historią. Okazuje się, że 21-latka, jej bracia i mama, przez pierwszych 10 lat życia Weroniki mieszkali w Bielsku-Białej w domu dziadka. Cała czwórka miała dla siebie tylko jeden pokój. By zawalczyć o siebie cztery lata później rodzina wyleciała do Anglii. Od czternastego roku życia Weronika musiała pracować. Na zmywaku, a potem w szpitalu, gdzie gotuje dla pacjentów.

Na casting do Top model 21-latka przyjechała z Wielkiej Brytanii. Wszystko, by jeszcze raz zmienić swoje życie. „Przyjechałam odmienić moje życie tak naprawdę. Wyjechałam do Anglii z moją mamą i moimi braćmi. Przenieśliśmy się z malutkiego pokoiku w końcu do domu za lepszym komfortem życia. Moja mama zawsze chciała nam to dać”, opowiadała poruszona Weronika Zoń, która na Instagramie ma nick @weronikazon.

Czy wygra cały program? 

CZYTAJ TEŻ: Żona obecnego ministra wzięła udział w Top model. Zrobiła to w tajemnicy przed nim. Jurorzy show TVN byli w szoku. Oto historia Marianny Schreiber

Weronika Zoń,  Top model Złoty bilet
Fot. materiał promocyjny TVN

TAGI #Top Model

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.