Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Karolina Szostak odstawiła dietę i przytyła podczas pandemii?

Dziennikarka zdradziła, ile kilogramów zyskała

Paulina Filipowicz 22 lutego 2021 12:29
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak, najbardziej znana dziennikarka sportowa w Polsce, w ostatnich latach przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy, przechodząc na specjalną dietę dzięki, której schudła 30 kilogramów. Od tamtej pory Karolina Szostak motywuje Polki swoją przemianą, zachęca do zdrowego odżywia i dbania o swoje ciało. Okazuje się jednak, że nawet najwytrwalszym w czasie pandemii trudno utrzymać perfekcyjną figurę. Dziennikarka w ostatnim wywiadzie zaskoczyła informacją, iż przez koronawirusa przytyła!

Czy Karolina Szostak odstawiła dietę i przytyła podczas pandemii?

Karolina Szostak od kilku lat utrzymuję szczupłą sylwetkę dzięki dostosowanej diecie, w którą włącza post dr Dąbrowskiej. „Robię go zawsze raz do roku, a potem zgodnie z zasadami przez dwa tygodnie z niego wychodzę. Raz na pięć miesięcy przez dwa tygodnie robię także tzw. przypominajkę” - opowiadała w wywiadzie Karolina Szostak. O przemianie i metamorfozie dzienikarki sportowej możecie przeczytać w napisanej przez niej książce Mój spektakularny detoks!

Okazuje się jednak, że okres pandemii nie jest korzystny dla utrzymania diet. Większość osób przeszła na pracę zdalną, spędza znacznie większej czasu w domu, a takie zmiany mogą przyczynić się do zmian na wadze. Podobny skutek pandemii koronawirusa zauważyła u siebie Karolina Szostak, która ostatnio wyznała w wywiadzie z Twoim imperium, jak radzi sobie podczas trwającej już prawie rok zmiany stylu życia:

"Zgrzeszyłabym, mówiąc, że znoszę ją źle. Mam szczęście, że przez cały czas chodzę do pracy, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nie przestałam więc się ruszać. Ja także przytyłam o kilka kilogramów, ale nikt tego nie zauważył poza mną i moimi dżinsami" - wyznała w rozmowie z Twoim imperium.

Choć Karolina Szostak przyznaje się do przybrania na wadze, trzeba przyznać, że wciąż prezentuje się świetnie! Zobaczcie zdjęcia jej ostatnich stylizacji i oceńcie sami!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.