Widać ciążowy brzuszek?

Sabina Zięba 12 maja 2018 21:04

To już oficjalne! MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Artystka spodziewa się swojego pierwszego dziecka! To wspaniała wiadomość zarówno dla fanów MaRiny, jak i Wojciecha Szczęsnego. Z tego powodu postanowiliśmy się przyjrzeć ostatnim outfitom wokalistki. Czy jej styl w ostatnim czasie się zmienił? Zobaczcie sami!

Ostatnie stylizacje MaRiny

W grudniu ubiegłego roku podawano, że MaRina jest w trzecim miesiącu ciąży. Sama skomentowała te doniesienia jedynie krótkim wpisem Instagramie, w którym napisała: „(...) Jak pewnie zauważyliście moja aktywność tutaj maleje, ponieważ izoluję się trochę od świata zewnętrznego, czytam, spaceruję i wyciszam się po tym szaleństwie”.

Większość również w tych słowach doszukiwała się potwierdzenia przyszłego rodzicielstwa, więc wiele osób było zawiedzionych, gdy zaprzeczono dobrej wiadomości. Fanki wokalistki zauważyły także, że MaRina w ostatnim czasie rzadko pojawia się w butach na wysokim obcasie - stawia na sportowe wygodne obuwie oraz oversizowe bluzy. Choć w doborze swojej garderoby zawsze najbardziej ceniła wygodę, teraz w stylizacjach brakuje modowych, ekstrawaganckich szaleństw, a zapanowała swego rodzaju nostalgia.

MaRna Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

Wokalistka coraz częściej publikowała zdjęcia, które pokazują, że jest też zwykłą młodą kobietą, która lubi spędzać wieczory w domowym zaciszu, w dresach przed telewizorem...

Dziś informacje o ciąży MaRiny zostały potwierdzone! Artystka wraz z mężem dobrą wiadomością podzielili się z internautami na Instagramie. Zobaczcie ostatnie stylizacje MaRiny w naszej galerii!  

1/10
Copyright @Instagram / East News
1/10

Czy styl MaRiny w ostatnim czasie się zmienił?

2/10
Copyright @Instagram
2/10

„Domowy” outfit MaRiny w dresach i ciepłych kapciach. Czy nie każda z nas od czasu do czasu tak spędza wieczory?

3/10
Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram @marina_official
3/10

4/10
Copyright @Instagram
4/10

MaRina Łuczenko-Szczęsna w listopadzie 2017 roku.

5/10
Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram @marina_official
5/10

6/10
Copyright @Instagram
6/10

MaRina Łuczenko-Szczęsna w grudniu 2017 roku.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

8/10
Copyright @Instagram
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @East News/Marina Łuczenko-Szczęsna
10/10

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.