Jak prezentuje się w Hollywood?

Sabina Zięba 15 stycznia 2019 16:02

Bez wątpienia Joanna Kulig od kilku miesięcy jest najgorętszym polskim nazwiskiem w Hollywood. Gwiazda „Zimnej wojny” rozwija własną karierę w USA, przez co pod skrzydłami nowej agentki Hyldy Queally, uczestniczy we wszystkich najważniejszych galach. Miała na nich okazję już poznać wiele znamienitych osób z filmowego świata. Rozmawiała choćby z Nicole Kidman, Bradem Pittem czy Timothée Chalametem.

Stylizacje Joanny Kulig: kto za nie odpowiada?

Tak prestiżowe wydarzenia, jak afterparty po Złotych Globach, Critics' Choice Awards czy gala rozdania nagród BAFTA, wymagają równie spektakularnej oprawy i stylizacji. Wiadomo już, że przy takich okazjach Joanną zajmują się najlepsi zagraniczni specjaliści. Za jej uczesania odpowiedzialny jest Andy Lecompete (fryzjer m. in. Madonny, Megan Fox i Penelope Cruz), natomiast za make-up Jo Baker (makijażysta Natalie Portman, Mariah Carey czy Amber Heard). Teraz okazuje się, że jej stylizacje to dzieło Jeanann Williams, która regularnie ubiera choćby Naomi Watts. 

Mimo tego że aktorka nigdy nie przywiązywała większej wagi do wyglądu, wydaje już zdawać sobie sprawę, że w Hollywood to poniekąd klucz do sukcesu. Nie sprzyja jej niestety w tym zaawansowana ciąża, przez którą obfity biust artystki stał się jeszcze większy. Sam Piotr Sałata, projektant Thecadess, w jednym z wywiadów doradzał: „Wtedy należy odsłonić dekolt, dzięki któremu zachowuje się proporcje. Im więcej pokażemy ciała, tym stylizacja wydaje się lżejsza. Kreacje Joasi są bardzo ciężkie, mocno zabudowane pod samą szyję, (...) moim zdaniem to jest błąd”.

Rzeczywiście w lookach Kulig na próżno szukać tych z wydekoltowaną kreacją na pierwszym planie. Gwiazda jednak nie prezentuje się źle na czerwonych dywanach. Najczęściej decyduje się na bezpieczną czerń i eleganckie, choć nowoczesne fasony. Jak wypada? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/5
Copyright @JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News
1/5

Ostatnia stylizacja Kulig na Critics' Choice Awards zebrała w większości pozytywne opinie. Dwa rozcięcia z przodu kreacji wyeksponowały jej szczupłe nogi. Kryształowe sandałki pasowały z kolei do aplikacji pod szyją.

2/5
Copyright @John Salangsang/January Images/REX/Shutterstock/East News
2/5

Na imprezie Amazona, czyli afterparty po Złotych Globach, artystka pokazała się w kreacji od Caroliny Herrery. Mimo tego, że wśród internautów panowała opinia, że dopasowana sukienka zdeformowała jej obfite piersi, według nas wyglądała niezwykle dziewczęco.

3/5
Copyright @Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com
3/5

Na tegorocznej imprezie BAFTA aktorka pojawiła się w kolejnej sukience, która przysłaniała jej piersi. Całości jednak charakteru dodała gruba opaska na włosach w stylu lat 60. 

4/5
Copyright @VALERIE MACON/AFP/East News
4/5

Na Governors Awards w listopadzie zeszłego roku, Joanna pojawiła się w projekcie Gucci, wartym około 22 tysiące złotych.

5/5
Copyright @Chelsea Lauren/Deadline/REX/Shutterstock/East News
5/5

Na zeszłorocznej imprezie Deadline Contenders, na której opowiadała o „Zimnej wojnie”, aktorka pojawiła się w sukience w pięknej barwie butelkowej zieleni i delikatnych sandałkach. Szkoda tylko, że półgolf nie został zamieniony na delikatny dekolt.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.