Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Były partner Weroniki Rosati zobaczył się z córką!

Od ostatniego ich spotkania minęło ponad pół roku...

Sabina Zięba 3 czerwca 2019 21:15
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fot. East News

Był moment, że batalią sądową między Weroniką Rosati, a Robertem Śmigielskim żyła cała Polska. Po trwającym kilka miesięcy sporze, w końcu ustalono, że aktorka ma pełne prawo do opieki nad dzieckiem, natomiast lekarz ma prawo do wizyt, jednak tylko w obecności matki. Pierwsze spotkanie odbyło się w ubiegły weekend. Jak przebiegło?

Robert Śmigielski spotkał się z córką

Super Express uzyskał informację od bliskiego przyjaciela doktora. Zdradził: „Robert widział się z córką w ostatnią sobotę przez dwie godziny i w niedzielę również. Bardzo się cieszy, że spotkanie się odbyło w obecności kuratora. Córka go poznała, mimo że nie widziała go od października. Powoli się zaczyna do niego przyzwyczajać, ale na to potrzeba teraz czasu”.

Ponadto podobno znany lekarz nie czuje, by przegrał w postępowaniu sądowym. Kancelaria NWS-MCB reprezentująca Śmigielskiego wydała oświadczenie: „Orzeczenie nie jest „wyrokiem kończącym postępowanie”, a postępowaniem zabezpieczającym, regulującym najważniejsze kwestie dotyczące dziecka na czas dalszego postępowania sądowego. Najważniejszym i najcenniejszym rozstrzygnięciem Sądu z perspektywy naszego Klienta jest uwzględnienie w całości naszych wniosków co do kontaktów z dzieckiem, w kształcie zaproponowanym przez nas we wniosku”.

Wiadomo również, dlaczego spotkania te odbywają się pod nadzorem Weroniki - to wszystko dla dobra dziecka, by czuło się komfortowo i bezpiecznie, podczas odbudowywania relacji z ojcem. Kurator z kolei jest niezbędny, by wizyty odbywały się spokojnie oraz bez wzajemnych oskarżeń.

Myślicie, że rodzice dziewczynki w końcu się porozumieją?  

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati z córką Elizabeth. O porodzie i macierzyństwie oraz depresji poporodowej
Fot. Instagram @weronikarosati

Weronika Rosati, Elizabeth
Fot. Instagram/Weronika Rosati

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!