kolekcja swetrow sportowca Toma Daley dzianina kolory
Fot. mat. prasowe
o tym się mówi

Brytyjski sportowiec Tom Daley zaskoczył stylową kolekcją swetrów!

Super przystojny, utalentowany i… z pasją do mody.

Redakcja VIVA! 25 listopada 2021 19:30
kolekcja swetrow sportowca Toma Daley dzianina kolory
Fot. mat. prasowe

Mistrz świata i złoty medalista olimpijski w nurkowaniu Tom Daley wkroczył do świata mody z zaskakującą kolekcją dzierganych swetrów! Podczas igrzysk w Tokio okazało się, że sportowiec jest… zapalonym dziewiarzem. Zdjęcia Daley'a robiącego na drutach pomiędzy nurkowaniami przyciągnęły uwagę całego świata, a jego fani wprost zakochali się w rzeczach, które tworzy Daley: torebki na medale czy kardigan drużyny Wielkiej Brytanii były hitem. Sportowiec prezentował swoje prace na koncie na Instagramie. W rezultacie profil @MadeWithLoveByTomDaley, zyskał ponad 1 milion obserwujących w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Nic więc dziwnego, że Daley uruchomił własną markę Made With Love By Tom Daley, w której wykorzystuje biodegradowalną wełnę.

ZOBACZ TAKŻE: Trendy na jesień i zimę 2021/22: jak nosić camelowy płaszcz?

Kolekcja o nazwie „1896”, zainspirowanej pierwszymi nowożytnymi Igrzyskami Olimpijskimi, zawiera zestawy do dziergania swetrów, kardiganów i akcesoriów. W kolekcji znajduje się 15 produktów dla początkujących i zaawansowanych dziewiarzy, w przedziale cenowym od 30 do 220 funtów, przy czym w tym ostatnim przypadku zestaw dziergany wystarcza na podwójnej wielkości koc. Każdy zestaw zawiera igły, włóczkę i wzory do dziergania. W kolekcji znajdziemy również świąteczny sweterek i świąteczna skarpeta.

„W ciągu ostatnich dwóch lat robienie na drutach było moim wybawieniem. To była forma mindfulness w przerwach między treningami i zawodami, a także sposób na spędzenie czasu, gdy podróżowałem lub siedziałem w domu podczas lockdownu”, mówi Daley. „Lubię myśleć, że dzierganie staje się znowu modne, więc nie mogę się doczekać, aby ludzie spróbowali, jeśli wcześniej tego nie robili, tworząc rzeczy, które mogą faktycznie nosić”, dodał.
 

ZOBACZ TAKŻE: Oto ranking najbardziej pożądanych marek modowych 2021!
 

kolekcja swetrow sportowca Toma Daley dzianina
Fot. mat. prasowe

kolekcja swetrow sportowca Toma Daley dzianina wzory
Fot. mat. prasowe

kolekcja swetrow sportowca Toma Daley dzianina na swieta
Fot. mat. prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.