Anna i Robert Lewandowscy w tej samej szarej bluzie Vetements
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, @_rl9, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają tę samą bluzę francuskiej marki!

Jej cena robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 14:29
Anna i Robert Lewandowscy w tej samej szarej bluzie Vetements
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, @_rl9, materiały prasowe

Anna i Robert Lewandowscy w… tej samej bluzie francuskiej marki! Różne zdjęcia, różne konta na Instagramie, a bluza ta sama! Słynne małżeństwo zamieściło zdjęcia, na których każde z nich pozuje w szarej bluzie z kapturem francuskiego domu Vetements. Ubranie ma minimalistyczny krój, a jego ozdobą jest nieduży, czarny napis z nazwą brandu. Choć bluza jest bardzo skromna, jej cena do niskich z pewnością nie zależy. Zapłacić za nią trzeba bowiem aż 550 euro, czyli ponad 2500 złotych! Nie wiemy tylko, czy Anna i Robert chodzą w tej samej bluzie, czy mają dwie, co znaczyło, że wydali na nie pięć tysięcy złotych.

Szukasz ciepłych i wygodnych bluz? W Modago znajdziesz najmodniejsze bluzy damskie.

Co trzeba wiedzieć o marce Vetements?

Vetements to jedna z najgorętszych nazw w świecie mody. Paryska marka, która powstała w 2014 roku wciąż zbiera entuzjastyczne recenzje, a jej pokaz są wydarzeniami sezonu. Projekty Vetements, za które odpowiedzialny był m.in. Demna Gvasalia (niestety opuścił markę w zeszłym roku, ale jest nadal dyrektorem kreatywnym Balenciagi, którą tak lubią Anna i Robert Lewandowscy) charakteryzuje wyraźny pociąg do surowości i ekstrawagancji. Na pierwszy rzut oka można by określić jako dziwaczne, a nawet brzydkie, nigdy jednak nie pozbawione charakteru. Jakiś czas temu świat mody ekscytował się na przykład absurdalnie wysokimi różowymi kozakami, które Vetements stworzyło wspólnie z Manolo Blahnikiem. Wrażenie również robiła ich cena, bo kosztowały 3590 euro, czyli ponad szesnaście tysięcy złotych! Pragnący przetestować uroki spodni Vetements x Levi’s z suwakiem na… pośladkach musieli z kolei zapłacić ponad sześć tysięcy złotych! Z tej perspektywy cena bluzy Anny i Roberta Lewandowskich wydaje się całkiem umiarkowana…

Anna i Robert Lewandowscy w tej samej szarej bluzie Vetements
Fot. Materiały prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.