Angelina Jolie o sytuacji w Ukrainie
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News
Moda 2023

Angelina Jolie pokazała się z ulubioną torebką księżnej Diany

O jaki model chodzi?

Aleksandra Frankowska 1 lutego 2023 16:27
Angelina Jolie o sytuacji w Ukrainie
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Angelina Jolie słynie z zamiłowania do drogiej mody. Inwestuje w najpiękniejsze torebki świata, a wśród jej ulubionych są takie modele, jak Icare Saint Laurent, Celine czy Studio Salvatore Ferragamo. Niedawno do jej słynnej kolekcji dołączyła legendarna torebka Diora 95.22. Uwielbiała ją sama księżna Diana. Jolie zaprezentowała się z nią w Paryżu.

ZOBACZ TEŻ: Nie rozmawiali ze sobą 15 lat, ale w końcu mu wybaczyła. Oto historia relacji Angeliny Jolie z ojcem

Angelina Jolie z ulubioną torebką Diany

Aktorka pojawiła się w Paryżu w czarnym płaszczu, szpilkach oraz złotej sukience. Stylizację uzupełniła torebką Dor 95.22, którą szczególnie upodobała sobie za życia Lady Diana. Jolie wybrała model w odcieniu kremowym. Diana lubowała się zaś w czerni i granacie. Pierwotnie torebka nosiła nazwę Chouchou, jednak z uwagi na oddanie Dianie, zmieniła nazwę na Lady Dior.

Co wiemy o torebce Lady Dior?

Wspomnieliśmy już, że model ten zmienił nazwę w hołdzie dla jej największej fanki, Lady Dianie. Nazwa torebki, a konkretnie numer 95.22 odnosi się do pierwszego roku jej premiery, czyli 1995 oraz do roku 2022, kiedy to miała miejsce jej reinterpretacja. Warto zwrócić uwagę na całą strukturę torebki i wyjątkowe przeszycia, a także przerywane metalowymi elementami uchwyty.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła styl oraz rozwija swoje pasje! Co jest powodem metamorfozy Shiloh?

 „Inwestuję w wysokiej jakości ubrania, a potem po prostu noszę je do śmierci” – mówiła Jolie.

Nic dziwnego, że model Lady Dior 95.22 pojawił się w jej kolekcji. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.