56-letnia-modelka-w-sesji-bikini-dla-sports-illustrated-zachwyca-figura1
Fot. Instagram @ageisbeauty
O TYM SIĘ MÓWI

56-letnia modelka w sesji bikini dla Sports Illustrated. Zachwyca figurą! 

Kolejna rewolucyjna sesja!

Paulina Filipowicz 21 sierpnia 2020 17:29
56-letnia-modelka-w-sesji-bikini-dla-sports-illustrated-zachwyca-figura1
Fot. Instagram @ageisbeauty

Sports Illustrated to kultowe amerykańskie czasopismo o tematyce sportowej, wydawane od 1954 roku. Raz do roku, począwszy od 1964, wydawany jest numer Swimsuit Issue ze zdjęciami modelek prezentujących stroje kąpielowe w pięknych krajobrazach. W słynnym wydaniu pojawiają się największe gwiazdy modelingu, takie jak Heidi Klum, Gigi Hadid, Irina Shayk, Tyra Banks, Kate Upton, Elle Macpherson, Bar Refaeli, Lily Aldridge, Chrissy Teigen oraz Ashley Graham. Tym razem magazyn stawia na rewolucje i... publikuje sesję z nieznaną 56-letnią pięknością!

56-letnia modelka w sesji bikini dla Sports Illustrated. Zachwyca figurą!

Kultowy amerykański magazyn szykuje rewolucyjne wydanie. Ostatnią gwiazdą Sports Illustrated została 56-letnia modelka Kathy Jacobs. W lipcu 2019 roku przeszła ona casting w Miami i znalazła się w szesnastce nowych twarzy, które wyłonione zostały przez zespół Sports Illustrated Swimsuit. Następnie miała okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych w Turks i Caicos stworzonej przez fotografa Yu Tsai. Ostateczny wynik konkursu Sports Illustrated został ogłoszony wczoraj, a laureatką został nie kto inny, lecz piękna 56-letnia Kathy Jacobs. Oznacza to, że w przyszłym roku modelka zadebiutuje w kultowym Swimsuit Issue!

Już dziś możemy podziwiać efekty sesji konkursowej, gdzie Kathy pozowała w zmysłowych bikini. Modelka, która przez wiele lat pracowała jako sprzątaczka udowadnia, że wszystko w życiu jest możliwe. Na swoim Instagramie motywuje innych, by nigdy się nie poddawali i walczyli o swoje marzenia, bo jak mówi "nigdy nie jest za późno".

Patrząc na wyjątkową sesję kostiumów kąpielowych z Kathy Jacobs w roli głównej trzeba przyznać, że dla niej zdecydowanie nie jest za późno. Kariera modelki nabiera tempa, a wiek nie jest najmniejszą przeszkodą. Pozytywny trend zmian w modelingu obserwujemy już od kilku sezonów. Ostatnio gwiazdą magazynu Sports Illustrated została ceniona transgenderowa modelka Valentina Sampaio, natomiast w zeszłym roku Halima Aden wystąpiła w sesji w tradycyjnym burkini. Kibicujemy takim zmianom! W końcu moda jest dla nas wszystkich, bez względu na wygląd, kolor skóry, wyznanie, orientację czy wiek!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nothing has been “handed” to me being a short model over 50! Get it.. I’m doing “hand bra” in the photo. lol The jobs I got I busted my a** and got myself I don’t have a modeling agent! I’m asking you to give a “hand” in changing the modeling game by voting for me! Let’s open doors for the short and older models! 💕💕💕💕VOTE FOR KATHY💕💕💕💕The link is above in my bio. Voting is every day through the 19th! 🙏Thank you for your support it means the 🌎 world to me! #shortgirls #shortgirlsdoitbetter #shortgirlproblems #ageisjustanumber #age #ageisonlyanumber #petitecurves #petitegirl #changethegame #changingthegame #ageisnotavariable #wlyg

Post udostępniony przez Kathy Jacobs (@ageisbeauty)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.