Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
TYLKO W VIVIE!

Daniel Qczaj po raz pierwszy o ukochanym:  ,,Moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami"

„I, co najważniejsze, przy nim mogę być sobą”, dodaje

Katarzyna Piątkowska 21 lipca 2020 13:52
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Życie go mocno poturbowało, ale znalazł w sobie siłę, by się nie poddać. W emocjonalnym wywiadzie Daniel Qczaj opowiedział Katarzynie Piątkowskiej nie tylko o demonach przeszłości, ale  przede wszystkim o miłości i ogromnym wparciu ze strony swojego ukochanego! Co jeszcze zdradził? 

Daniel Qczaj o partnerze

Co Ty zrobiłeś, żeby dobrze czuć się z samym sobą?

Poszedłem na terapię. Zrobiłem coming out, żebym na pytania o panią QCZAJ’ową, mógł powiedzieć: „Nie ma i nie będzie ;)”. To dało mi wolność, której całe życie tak bardzo pragnąłem. Dwa lata temu, gdy udzielałem pierwszego wywiadu do VIVY!, cały czas stresowałem się, że dziennikarka zada mi pytania, na które nie będę chciał odpowiedzieć. Dzisiaj się nie denerwuję. Jestem w innym miejscu i mogę być sobą.

Wobec tego zapytam Cię: Czy ktoś jest w Twoim życiu?

Jest! Mój Zakochaniec!

Jednak nie pokazujecie się razem.

To nie jest nam do niczego potrzebne.

Nie chciałbyś z nim chodzić za rękę po ulicach?

Chciałbym mieć możliwość. Ostatnio pojechaliśmy do Berlina i szliśmy przytuleni. Podobało mi się to, że nikt nie zwraca na nas uwagi i czujemy się bezpiecznie.

Zakochaliście się od pierwszego wejrzenia?

W życiu! W tamtym momencie nie byłem gotowy na związek. Bywało różnie – rozstawaliśmy się, wracaliśmy do siebie, bo ze mną nie ma nudy. I to wszystko, co nie rokowało na przyszłość, zmieniło się w piękną relację. Jest dla mnie ogromnym wsparciem. I stara się mnie zrozumieć. A moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami. I, co najważniejsze, przy nim mogę być sobą.

Przed innymi udajesz kogoś innego?

Nie. Ale to on widział mnie w bardzo trudnych momentach. To on był przy mnie, gdy dopadały mnie moje lęki. Widział mnie w tak strasznym stanie… Sam się bym siebie przestraszył, a on wytrwał. Był przy mnie cały czas. To ma dla mnie największą wartość. Jak ci tak o nim opowiadam, uświadamiam sobie, jak bardzo go kocham.

Cały wywiad w nowej VIVIE! od czwartku 23 lipca w punktach sprzedaży w całej Polsce i na hitsalonik.pl. 

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Co jeszcze w nowej VIVIE! 14/2020?

Dwa lata temu jej świat się zatrzymał – pękł jej tętniak. Dziś Alżbeta Lenska dojrzała do tego, by opowiedzieć, jak zmieniło się jej życie. 

Alżbeta Lenska, Viva! 14/2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/Das Agency

W cyklu ONA O NIEJ Małgorzata Potocka o Jędrusik: „Kalina nie romansowała, bzdury o niej wypisują. Ona, jak już się zakochała, to na dłużej. Nigdy dla przelotnego seksu…”.

Kalina Jędrusik u szczytu kariery
Fot. East News

Była supermodelka, joginka i autorka książek Agnieszka Maciąg inspiruje do odnalezienia równowagi duchowej i świadomego odżywiania.

Agnieszka Maciąg, VIVA 9/2020
Fot. ROBERT WOLAŃSKI

TAGI #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…