Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
NOWY NUMER

"Po co było to wszystko? Żeby w moim życiu coś się zmieniło". Kamil Durczok wraca do gry na okładce VIVY!

VIVA! 4 października 2016 20:30
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Durczok, odszedł z telewizji w niesławie. Został oskarżony o molestowanie, mobbing, narkotyki. Dziś wraca do pracy. Już 13 października w Polsat News zostanie wyemitowany pierwszy odcinek jego publicystycznego programu, a w poniedziałek wystartował jego serwis internetowy - Silesion.pl. Swoim adwersarzom mówi: „Jestem niewinny!”. Ale nie dotyczy to wszystkich zarzutów. Do czego przyznał się dziennikarzowi VIVY!?

 

„Ja jestem twardy facet, naprawdę niewiele rzeczy mnie rusza. Ale czułem się osaczony. Zamknąłem się w domu. Wychodziłem tylko zarośnięty, w kapturze i ciemnych okularach. Wstydziłem się. Czułem, że zawiodłem ludzi” - powiedział.


Jak wyglądało jego życie przez ostatnie półtora roku? Jak poradził sobie ze wstydem? I co mówi o byłej żonie? Kamil Durczok na wszystkie pytania odpowiada w szczerej rozmowie z Romanem Praszyńskim.

 

Polecamy też: "Molestował Pan?". Kamil Durczok w szczerym wywiadzie z VIVĄ! o zwolnieniu z TVN

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 20/2016?

Objawienie polskiego kina, reżyser filmu „Bogowie” i serialu „Belfer”- Łukasz Palkowski w męskiej rozmowie o życiu na krawędzi, zgubnych pokusach, dojrzałości i o tym czemu został filmowcem. Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy o życiu singielki. Jaką cenę zapłaciła za utraconą miłość? A także kulisy bulwersującego rozwodu najpiękniejszej pary Hollywood, Angeliny Jolie i Brada Pitta i drugie życie Szymona Hołowni w Afryce.

 

Poza tym VIVA! Styl, a w nim dżinsowe szaleństwo od stóp do głów, oversize’owe kroje i denim w nowej odsłonie noszony warstwowo. A także modne dodatki w postaci welurowych czy lakierowanych toreb. Zobaczcie co jest modne tej jesieni!

 

Nowa VIVA! z Kamilem Durczokiem na okładce od 6 października w kioskach.

Kamil Durczok
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Polecamy też: "Nikt z obsady nie wiedział, kto zabił". Wywiad z reżyserem serialu "Belfer" Łukaszem Palkowskim

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.