Olga Figaszewska 29 marca 2017 06:00
1/8
Ewa Chodakowska z mężem, podróże gwiazd, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@chodakowskaewa
1/8

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis spędzają urlop na Malediwach. Trenerka publikuje na swoim Instagramie urocze zdjęcia z mężem. Jak zaczęła się historia ich miłości?

 

Trenerka dzieli się z fankami na swoim Instagramie uroczymi zdjęciami z mężem. Internauci są zachwyceni ich relacją z wyprawy. Wkrótce para będzie świętować swoją czwartą rocznicę ślubu, a mimo to, widać że wciąż nie szczędzą sobie czułości i ciepłych słów. Pierwszy raz od siedmiu lat udało im się spędzić urlop sam na sam. Na ich zdjęciach widać prawdziwe uczucie. Ewa Chodakowska zawsze podkreśla, że miłość jest ważna.

 

Polecamy też: Ewa Chodakowska o mężu: „To moja największa inspiracja”. Dziś 3. rocznica ich ślubu!

 

Jedno ze wspólnych zdjęć, Ewa Chodakowska opatrzyła wyjątkowym wpisem: „Długo szukałam zanim znalazłam.. @kavoukis  Mamy luz jak najlepsi kumple, troszczymy się o siebie jak brat i siostra, tulimy się NAJ kłócimy się jak włoskie małżeństwo co chwile, ale na chwile i śmiejemy się w głos... Pamiętaj! TWÓJ PARTNER TO TWÓJ WYBÓR.. jeśli zamiast wsparcia, dobrego słowa, czułego dotyku, dostajesz same bęcki, MAŁApakuj się!!! Są miliardy ludzi na świecie... zasługujesz na kogoś z kim będzie Ci po prostu zajebiście  dobrze. Nie idź na łatwiznę!! KOCHAJ TAK, JAKBYŚ NIE BAŁA SIĘ BYĆ SAMA!”.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska? Wyniki tego rankingu trenerek fitness Cię zaskoczą. Dlaczego?

Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

To był głośny ślub. I rzeczywiście taki miał być! Zaprosili 80 osób, a oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy. Jedyne wytyczne brzmiały – kolor waniliowy i tort czekoladowy. Bez pretensjonalnego przepychu. Bez sztucznych ogni. Pobrali się we wrześniu 2013 roku. Od tamtej pory swoje życie dzielą między Polskę a Grecję. Są nierozłączni, poświęcają sobie każdą wolną chwilę.

 

Jak Ewa Chodakowska poznała swojego męża? O tym, gwiazda opowiedziała w wywiadzie VIVY! w 2013 roku:

Mój znajomy na jednej z wysp prowadził beach bar. Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris”.

 

Polecamy też: Te zdjęcia Ewy Chodakowskiej wywołały w mediach burzę. Trenerka pochwaliła się seksownymi kształtami

 

Od tamtej pory, pojawiał się na jej drodze wielokrotnie. Ale wówczas żadne z nich nie podejmowało żadnej rozmowy poza przyjacielskim „cześć”. „Zafascynowana wyspą, biegałam z aparatem w ręce i, nie zważając na kompletny brak talentu, fotografowałam dosłownie wszystko. Aż któregoś dnia zrobiłam przypadkiem zdjęcie właśnie Lefterisowi. Spojrzałam na wyświetlacz i po raz pierwszy pomyślałam: Jaki fajny facet. Podeszłam do niego, mówiąc: „Złapałam cię”, i czas jakby stanął w miejscu. Nie mogliśmy przestać rozmawiać. Poczułam, że spotkałam swojego człowieka", kontynuowała Ewa.

 

Lefteris to jej największa inspiracja, miłość. Co mówiła o swoim mężu Ewa Chodakowska?

Człowiek o ogromnym sercu, nieskończonej cierpliwości, dojrzały i mądry. Mój osobisty anioł stróż. Nie mogłam uwierzyć, że jest trenerem personalnym. Patrzyłam na niego i wiedziałam, że chcę być właśnie taka jak on. Pomagać, wspierać, inspirować. Tym razem podjęłam naukę w college’u sportowym z pełną świadomością przyszłej profesji. Po dwóch latach w Grecji znowu wróciłam do Polski”.

 

Te romantyczne zdjęcia pokazują ich niezwykłą relację. Zobacz, jak para spędza wolny czas.

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska na seksowne stroje jest w stanie wydać fortunę. Ma słabość zwłaszcza do tej marki!

 

2/8
Ewa Chodakowska z mężem, podróże gwiazd, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@chodakowskaewa
2/8
3/8
Ewa Chodakowska z mężem, podróże gwiazd, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@chodakowskaewa
3/8

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.