Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TYLKO U NAS!

„Jesteście bandą głupich gnojków”! Agnieszce Woźniak-Starak puściły nerwy na wizji...

Wiemy, komu się oberwało!

Rafał Kowalski 9 września 2018 15:02
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kolejna edycja popularnego show TVN przeniosła się z Azji do Ameryki i zyskała nową nazwę. Niezmienna pozostała oczywiście prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak, która w najnowszych odcinkach programu będzie krzyczała na uczestników nie jeden raz…

Awantura w programie Ameryka Express

W zwiastunie nowej serii show słyszymy, jak prowadząca wrzeszczy na uczestników słowami: „Teraz to ja się wkurzam, bo zachowujecie się jak banda głupich gnojków”. Agnieszka Woźniak-Starak wyjaśniła nam, dlaczego nie potrafiła opanować emocji? „W tym sezonie trochę na uczestników krzyczałam. Ten jeden moment pamiętam bardzo dobrze. Zaczęło się od małego buntu wśród gwiazd, a ja powiedziałam, że się na to nie zgadzam, bo producenci stają na rzęsach, żeby wszystko było dobrze, a oni tego kompletnie nie doceniali i stąd mała awantura. Uważałam wtedy, że oni zachowują się niesprawiedliwie, bo zarzucali produkcji zagrania nie fair, a ja nie czułam, żeby tak było…”, usłyszeliśmy od gwiazdy.

Dziennikarka dodała także, że prawdą jest, że nie integruje się z uczestnikami programu w trakcie zdjęć. „Tak naprawdę z uczestnikami programu widzę się w trakcie każdego dnia tylko kilka razy, na końcu trasy gdzie na nich czekam. To jest jedyny czas, kiedy mamy chwilę, żeby pogadać, ponieważ wieczorem, kiedy oni szukają noclegu, mnie już z nimi nie ma. Współprodukcja też dba o to, żebyśmy nie byli za blisko”, powiedziała Woźniak-Starak VIVIE!.

A z kim gwiazda chciałaby wystąpić razem w parze, gdyby to ona miała się ścigać przed kamerami? Oczywiście ze swoim mężem, Piotrem. „Myślę, że nasza para byłaby nietuzinkowa znając mojego męża. Ja nawet nie chcę myśleć o podejściu Piotra do wyścigu i tego, jak radziłby sobie z zadaniami. Na pewno byłyby bardzo niekonwencjonalne, bo dokładnie taki jest on na co dzień”, zdradziła nam dziennikarka.

Jesteśmy pewni, że gdyby to Agnieszka była uczestniczką show to oglądalność byłaby jeszcze wyższa! Tymczasem zobaczcie zwiastun programu, w którym prowadzącej puściły emocje... Będziecie oglądać Ameryka Express?  

moda, jak dobrać dekolt do sylwetki, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.