Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
O tym się mówi!

Tomasz Lis po wielu trudnościach znalazł nową pracę. Jak wygląda obecnie jego życie?

Nowe przedsięwzięcie będzie sygnowane jego nazwiskiem

Aleksandra Frankowska 17 lutego 2023 09:45
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Ostatnie lata były dla Tomasza Lisa bardzo trudne. Afera związana z redakcją Newsweek, problemy zdrowotne i życiowe potknięcia. Wydaje się, że dziennikarz właśnie wychodzi na prostą i rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, nie tylko prywatnym. Z najnowszych informacji wynika, że Tomasz Lis wyda niedługo książkę nakładem wydawnictwa, noszącego właśnie jego nazwisko. O czym w niej przeczytamy?

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Lis opublikował przejmujące zdjęcie. Tak dziennikarz wyglądał po ostatnim udarze

Tomasz Lis: trudne koleje losu

Trudności w życiu Tomasza Lisa zaczęły się od nazywanej w mediach „afery Newsweekowej”. Wówczas dziennikarz został oskarżony przez wielu współpracowników o naganne zachowanie, co wpłynęło negatywnie na jego wizerunek publiczny. Lis rozstał się z redakcją, jednak problemy się nie skończyły. Dziennikarz przeszedł czwarty udar, który bardzo odbił się na jego zdrowiu. Konieczna była rehabilitacja i skomplikowany zabieg. Wśród wielu złych informacji, pojawiła się niedawno jedna, bardzo dobra. Okazuje się, że Tomasz Lis jest zakochany, a jego nową partnerką jest niejaka Monika, trenerka rozwoju osobistego. Możemy tylko się domyślać, że znajomość mocno podniosła go na duchu i dodała motywacji do działania również w kwestii zawodowej.

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Tomasz Lis: nowa miłość

O tajemniczej Monice wiadomo niewiele. Pojawiła się ona na jednym ze zdjęć w social mediach dziennikarza. Na co dzień zajmuje się rozwojem osobistym. Wspiera w tym inne osoby, a do tego jest również ekspertką od kaligrafii zdrowia – gimnastyki zdrowia i długowieczności. Po kilku nieudanych relacjach można więc mniemać, że Tomasz Lis w końcu odnalazł również szczęście w miłości. Bez wątpienia dodała mu ona siły i wiary, że może jeszcze zrobić w życiu naprawdę wiele.

Tomasz Lis ma nową pracę. Otwiera własne wydawnictwo

Wraz z początkiem 2023 roku Tomasz Lis poinformował, że już niedługo światło dzienne ujrzy jego nowy projekt, jednak do końca nie chciał zdradzić, nad czym pracuje. Teraz wszystko stało się jasne. Dziennikarz otwiera wydawnictwo sygnowane jego nazwiskiem, a do tego wydaje książkę.

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Lis jest zakochany. Dziennikarz pokazał zdjęcie z partnerką

"Ważne miejsce moich ostatnich spotkań - drukarnie. Już za kilka tygodni ruszy zakładane przeze mnie wydawnictwo TOMY. Plan wydawniczy tworzy się szybko. Start wkrótce" – napisał na swoim Instagramie.

Dziennikarz dość długo trzymał swoich fanów w niepewności, zanim ogłosił informacje o nowym projekcie. Według portalu Wirtualne Media, wydawnictwo zostało już zarejestrowane pod nazwą „Wydawnictwo Tomasz Lis Spółka z o.o.”. Tomasz Lis jest właścicielem 90% udziałów, zaś 10% przypada jego asystentowi z czasów „Newsweeka”, Krystianowi Durmie. Zmiana nazwy wydawnictwa podyktowana jest używaniem jej przez inne osoby.

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Wydawnictwo to jednak dopiero początek nowej działalności Lisa. Wkrótce na rynku ukaże się jego książka, która będzie opisywała jego życie. Opracowana została przez dziennikarza, a także Beatę Grabarczyk. 

TAGI #Tomasz Lis

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.